Zegarki damskie na wiosnę

Zegarki damskie to modny dodatek już od kilku sezonów. Wiosną chętnie sięgamy po barwne dodatki, które pasują do lżejszych strojów i kolorowych stylizacji. Co prawda na słoneczne i ciepłe dni przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale warto już teraz przyjrzeć się najnowszym trendom i sprawdzić co będzie modne w nadchodzącym sezonie.

Continue reading Zegarki damskie na wiosnę

Zegarki Fossil – ciekawa propozycja dla cieniących klasykę

Wybierając zegarek na rękę powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na rodzaj mechanizmu, jakość materiałów, z jakich konkretny model został wykonany, czy też markę, ale również na wzornictwo. Jeśli należysz do miłośników ponadczasowej elegancji, z pewnością przypadną Ci do gustu zegarki Fossil. Co je wyróżnia spośród innych?

Continue reading Zegarki Fossil – ciekawa propozycja dla cieniących klasykę

Codzienne zegarki męskie – wybierz swój styl

Zegarek to nie tylko praktyczny, ale i modny dodatek, który można nosić zarówno do eleganckich stylizacji, jak i na co dzień. Aby jednak stanowił on spójny element całego stroju, należy wybrać odpowiedni model. Wiele zależy więc od stylu jego właściciela – jakie zegarki męskie na co dzień będą odpowiednie dla miłośnika ponadczasowej elegancji, a jakie dla osób prowadzących aktywny tryb życia?
Continue reading Codzienne zegarki męskie – wybierz swój styl

Zegarki Seiko – dobra propozycja na prezent z okazji Dnia Kobiet

Kobiety kochają modne dodatki, a zegarek na rękę z pewnością do nich należy. Dzień Kobiet jest idealną okazją, aby obdarować ukochaną takim upominkiem. Ciekawe propozycje ma w swojej ofercie marka Seiko. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na tę firmę i jak wybrać zegarek idealny?

Continue reading Zegarki Seiko – dobra propozycja na prezent z okazji Dnia Kobiet