Bądź jak James Bond! Zegarki Omega – zawsze na czasie

Początki legendarnych dziś marek niekiedy bywają banalne. Nie inaczej jest z historią Louisa Brandta, który któregoś dnia zaczął po prostu konstruować kieszonkowe czasomierze, a potem samodzielnie podróżował po Europie i sprzedawał to, co udało mu się wykonać.

W krótkim czasie jego zegarki stały się rozpoznawalne na kontynencie, a manufaktura datowana na 1848 rok zaczęła się rozrastać. Dziś zegarki Omega są klasą samą dla siebie, a nowe modele po prostu zachwycają rozwiązaniami technologicznymi i niepowtarzalnym stylem.

 

Niezawodny i precyzyjny

Dynamiczny, pewny siebie mężczyzna powinien rozważyć posiadanie w swojej kolekcji jednego z zegarków szwajcarskiej manufaktury. Najlepsze rozwiązania i innowacje opracowywane przez Omegę sprawią, że czasomierz będzie służył przez długie lata. Dla wielu mężczyzn właśnie mechanizm funkcjonowania zegarka ma kluczowe znaczenie w czasie zakupu. Z tego właśnie zasłynęły na całym świecie zegarki Omega.

W swej historii służyły one za oficjalne czasomierze podczas igrzysk olimpijskich, a NASA uznała jeden z modeli tej marki za właściwy do precyzyjnego odmierzania czasu w trakcie misji kosmicznych. Nie ma się tutaj co dziwić, gdyż zegarki Omegi towarzyszyły człowiekowi w jego pierwszych krokach na powierzchni Księżyca. Sprawdziły się również w wielu sytuacjach, gdzie każda sekunda jest na wagę złota – James Bond przeprowadził dzięki nim niejedną skuteczną akcję.

 

Jaki zegarek wybrać?

Zegarki Omega w czasie wielu lat funkcjonowania manufaktury zaprojektowały mnóstwo modeli. Przeglądając choćby te z ostatnich lat, zauważymy wielkie zróżnicowanie. Bez trudu dobierzemy więc zegarek dopasowany do naszej osobowości. Możemy postawić na nowocześnie wyglądające koperty z widocznymi, dużymi wskazówkami, które dobrze będą wyglądać w połączeniu z bransoletą.

Kiedy szukamy czegoś bardziej wysublimowanego i eleganckiego, lepiej będzie postawić na bardziej tradycyjnie wyglądające koperty z minimalistycznymi tarczami. W połączeniu z paskiem skórzanym tego rodzaju model będzie się świetnie prezentował na nadgarstku każdego mężczyzny. Niezwykłe piękno i niezawodność zegarków Omega sprawiają, że to jedne z najsłynniejszych i najbardziej cenionych czasomierzy świata.