Zegarki Invicta – idealny prezent walentynkowy dla Niego

Invicta to coraz popularniejsza marka zegarków pojawiających się na polskim rynku. Czasomierze tego producenta  zajmują wysoką pozycję wśród marek ze średniej półki cenowej. Charakteryzuje je dobrej jakości mechanizm oraz ciekawy design.

Choć w sklepach dostępne są zarówno damskie jak i męskie modele zegarków Invicta, w internecie większą popularnością cieszą się modele przeznaczone dla panów. Postanowiliśmy więc zaprezentować te, które doskonale sprawdzą się jako upominek z okazji Święta Zakochanych.

 

Invicta Specialty

Ten model zegarka warto polecić z wielu powodów. Przede wszystkim jest on wyposażony w mechanizm automatyczny. Znawcy zegarków z pewnością wiedzą, iż tego rodzaju mechanizmy są jednymi z najlepszych i najwygodniejszych w użytkowaniu. Z jednej strony charakteryzują się dokładnością zegarków mechanicznych, z drugiej zaś nie wymagają nakręcania. Jednak opisywany model to nie tylko wspaniały mechanizm ale również ciekawy wygląd. W ostatnich kilku latach pojawiło się coraz więcej zegarków, których tarcze pozwalają zobaczyć mechanizm odmierzania czasu. Obracające się koła zębate odmierzające sekundy, minuty i godziny to interesujący element ozdobny. Zegarek wykonany jest ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym, zaś jego uzupełnieniem jest brązowy, skórzany pasek. Invicta Specialty z pewnością podbije serce każdego mężczyzny ceniącego sobie elegancję i doskonałą jakość.

 

 

invicta-17185_MED

Invicta Specialty Czarny – w odsłonie sportowej

Drugi, wybrany przez nas model zegarka Invicta, doskonale nadaje się na prezent dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Większość jego elementów wykonana jest ze stali szlachetnej w kolorze złota i czerni. Pasek, jak przystało na zegarek sportowy, wykonany jest z gumy w kolorze czarnym. Czarna tarcza uzupełniona jest święcącymi markerami i wskazówkami. Jak w większości zegarków sportowych obecnych na rynku, na tarczy głównej znajdują się także trzy małe tarcze wskazujące czas światowy oraz datę.

Uzupełnieniem całości jest mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, zwłaszcza dla osób, które nie noszą na co dzień zegarka lub zapominają o jego nakręcaniu. Opisując ten model nie można zapomnieć, że posiada on wodoszczelność na poziomie 24 m. Jest to ważne nie tylko dla osób mających zamiar korzystać z tego czasomierza podczas pływania, ale przede wszystkim dla tych, którzy znajdują się na powietrzu niezależnie od pogody. Zegarkowi nic się nie stanie nawet, kiedy zmoknie podczas deszczu.

invicta-21402_MED

Invicta to marka, która zdobywa coraz większą rzeszę miłośników wśród polskich fanów zegarków. Doskonała jakość i przystępna cena to główne zalety czasomierzy tego producenta. Trzeba też wspomnieć o ogromnej różnorodności w sferze wyglądu poszczególnych modeli.