Zegarki Seiko do nabycia na nadzwyczajnie korzystnych warunkach, bo po wielkiej przecenie. Otwierając go dowiecie się Państwo, że niektóre obniżki sięgają nawet 65 procent, jak np. Seiko Velatura (niebieski), wcześniej kosztujący 2850 zł, a obecnie   tylko 1219 zł! Inne przykłady: cena Seiko Chronograph (czarny) z 1710 zł obniżona została na 899 zł, a cena Seiko Divers (niebieski) z 1710 zł na 1039 zł, cenę Seiko brązowego z 2000 zł obniżono na 1029 zł. Zatem warto przyjrzeć się tym niecodziennym przecenom, bo być może traficie Państwo na taki czasomierz spośród wielkiej oferty, który przypadnie Wam do gustu, nie zubożając konta.

Jeden z przykładów zachęcający do poznania oferty

Z modeli SND449 / SND449P przypatrzmy się Seiko niebieskiemu, który miał cenę rynkową 2170 zł, w sklepie naszym 819 zł, natomiast po obniżce teraz można go nabyć już za 659 zł. Czy zasługuje na uwagę? Ma dwa lata gwarancji, przesyłka odbiorcę nie kosztuje. Jest to męski elegancki zegarek z tytanu, o charakterze sportowym, o grubości 10 mm, średnicy 40 mm, z kopertą i bransoletą szczotkowaną i polerowaną, z tarczą niebieską, ze świecącymi wskazówkami, z napędem kwarcowym zasilanym bateriami.

I dla kobiet

Nie zapomnieliśmy także o płci pięknej. Niektóre zegarki Seiko można obecnie otrzymać po obniżce 74 proc.! A ponieważ kobiety najchętniej kupują produkty wyglądem przypominające biżuterię, poświęćmy chwilę uwagi się jednemu z nich z modelu SUP102 – stalowemu Dress Ladies w odcieniu złota. Jego cena rynkowa wynosiła 990 zł, u nas można było dostać za 899 zł, a obecnie już za 465 zł. Ma dwa lata gwarancji sprzedawcy, który zapewnia też darmową przesyłkę. Jego grubość to zaledwie 6 mm, a średnica 21 mm. Zacznijcie Państwo poznawanie oferty od niego, przeglądając inne, na pewno docenicie poważną obniżkę cen, z której możecie skorzystać.