Zegarki jutra – stylowe i wielofunkcyjne

Zegarek wyraża naszą osobowość. Mówi o tym, czy mamy minimalistyczne podejście do życia, czy wolimy nowoczesne i skomplikowane gadżety. Podkreśla strój, pokazuje czas, towarzyszy w treningach, a nawet umożliwia szybkie dokonywanie płatności. Dlatego warto w niego zainwestować, nawet odkładając przewidzianą kwotę przez dłuższy czas.

Continue reading Zegarki jutra – stylowe i wielofunkcyjne

Sportowe zegarki Garmin – na które zwrócić uwagę?

Zegarek sportowy to dziś już kanon męskiej mody. Coraz chętniej wybierają go także kobiety. Kusi ogrom modeli o wspaniałym designie, zachwycają projekty i coraz nowsze, coraz ciekawsze rozwiązania technologiczne. Zegarek sportowy, na przykład znanej firmy Garmin, można dziś zabrać na siłownię, rower i basen, nie bojąc się o jego stan po skończonych ćwiczeniach. Nieco inne zasady rządzą więc wybieraniem zegarka sportowego podkreślającego codzienny styl, mającego służyć na basenie oraz podczas biegania. Warto przygotować się do takiego zakupu, dobrze poznając wybraną markę.

Continue reading Sportowe zegarki Garmin – na które zwrócić uwagę?

Casio – trwałe zegarki, na długie lata

Casio to od dekad japoński tytan w produkcji zegarków oraz jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek. A jak wiadomo Japonia to kraj słynący z punktualności pociągów, samurajów oraz ludzi niezwykle pracowitych. Zwróćmy uwagę, na jeden z najbardziej znanych produktów, z których zasłynęła marka Casio – zegarki.

  Continue reading Casio – trwałe zegarki, na długie lata