Zegarki Oris – piękno z mechanicznym napędem

Wśród producentów zegarków naręcznych niewielu jest takich, po których wiemy, czego należy się spodziewać. W tej elitarnej grupie znajduje się marka Oris, która przez ostatnie 40 lat w znaczący sposób sprofilowała swoją produkcję, wyznaczyła pewne ramy stanowiące wskazówkę dla projektantów, a co za tym idzie – dla klientów, którzy wiedzą, co znajdą w ofercie marki. Nie oznacza to jednak, że jej asortyment jest ograniczony. Wystarczy stwierdzić, że zegarki Oris powstają w ramach czterech różnych kolekcji.

Continue reading Zegarki Oris – piękno z mechanicznym napędem

Zegarki Longines – w prezencie dla najbliższych

Wielkimi krokami zbliżają się dwa szczególne dni w roku, kiedy możemy okazać wdzięczność i miłość naszym rodzicom. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Ojca, wiele osób będzie poszukiwać idealnego prezentu, który będzie wyrazem naszej pamięci o rodzicach. Dobrym rozwiązaniem może być zegarek – prezent praktyczny i długowieczny, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dlaczego warto zdecydować się na czasomierze marki Longines?

Continue reading Zegarki Longines – w prezencie dla najbliższych

Zegarki damskie na lato – z bransoletą czy na pasku?

Lato to czas, kiedy możemy pozwolić sobie na eksperymentowanie z modą. Lekka odzież, sukienki w jasnych kolorach a może krótkie shorty? Każda z pań powinna jednak pamiętać o tym, że każdy element stylizacji ma znaczenie, dlatego trzeba też odpowiednio dobrać dodatki. Zegarek damski na pasku czy z metalową bransoletą – jaki model wybrać na lato?

Continue reading Zegarki damskie na lato – z bransoletą czy na pasku?