Zegarki na rękę zdecydowanie powracają do łask i stają się ważnym dodatkiem stylizacji na różne okazje. Zima kojarzy się z bielą, srebrem i szarościami, stąd warto sięgać po czasomierze utrzymane właśnie w takiej kolorystyce.

Miłośniczki mody mogą też pod uwagę wziąć najnowsze trendy, jakie królują na wybiegach. Należą do nich m. in. nawiązania do mody męskiej, wykorzystanie szarych marynarek w kratę, czy wielki powrót denimu. Zegarki Rado będą ciekawym dodatkiem do tego typu stylizacji. Poniżej prezentujemy kilka naszych propozycji.

 

Biel królowej śniegu

Chociaż polskie zimy są ostatnio dosyć ciepłe, ta pora roku zdecydowanie kojarzy się ze śniegiem i mrozem. Wybieramy wówczas chętnie ciepłe swetry i preferujemy stylizacje stworzone z kilku warstw. Ubieranie się „na cebulkę” wygląda nie tylko stylowo, ale też zapewnia skuteczną ochronę przed chłodem. Do swetrów i innych strojów z miękkich i ciepłych tkanin można dobrać biały zegarek Rado na bransolecie z ceramiczną kopertą. Szafirowe szkło skutecznie chroni przed zarysowaniami, dzięki czemu czasomierz posłuży przez wiele lat nie tracąc nic ze swej urody. Inna propozycja to srebrny model Coupole na bransolecie – chłodna tonacja kolorystyczna to świetne nawiązanie do zimy.

 

Coś na czasie, czyli moda z wybiegów

Jednym z powracających trendów modowych są garnitury – to nawiązanie do mody męskiej świetnie uzupełnią zegarki Rado unisex, które podkreślą charakter nie tylko biznesowych stylizacji. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też marynarki w kratę. Do modelu w szarej wersji kolorystycznej pasować będzie zegarek Rado Centrix ze srebrną kopertą i bransoletą oraz czarną tarczą. Coś dla siebie w najnowszych trendach znajdą też miłośniczki stylowych, a jednocześnie praktycznych okryć – kurtki obszyte kożuchem pojawiły się na wielu wybiegach i nie wychodzą z mody. W tym przypadku można sięgnąć po skromniejsze dodatki o prostym wzorze, jak np. wspomniany wyżej model Coupole, ale z paskiem skórzanym.