Koniec roku to czas podsumowań. Także My, prowadzący tego bloga chcielibyśmy pochwalić się naszymi osiągnięciami i może przyznać do niektórych porażek. Nowy Rok to też dla wielu symbol nowego początku, nowych planów, postanowień i podejmowania działań mających na celu poprawę stanu obecnego. I my również pragniemy wykorzystać ten szczególny czas na planowanie nowych działań.

Trochę podsumowań

Jak stali czytelnicy pewnie dobrze wiedzą, jesteśmy z Wami już ponad dwa lata. W tym czasie na naszym blogu zainteresowani mogli znaleźć wpisy omawiające budowę zegarków, ich podział ze względu na sposób działania czy ze względu na wykorzystane do ich produkcji materiały. Opasywaliśmy kolejno marki zegarków, które można zakupić w naszym sklepie. Staraliśmy się też wyszukiwać i polecać zainteresowanym modele czasomierzy na różne okazje. Miłośnicy czasomierzy znajdą tu wpisy z propozycjami zegarków, które warto podarować na Dzień Babci i dziadka, czy na Pierwszą Komunię. Sporo pracy włożyliśmy też w wyszukiwanie informacji dotyczących czasomierzy bardzo szczególnych. Opisywaliśmy Omegi z serii olimpijskiej i rosyjskie złote zegarki z podpisem prezydenta Putina. Staraliśmy się zawsze szukać informacji, które zainteresują miłośników zegarków. Mamy nadzieję, że nam się to udało.

 

Jesteśmy też świadomi, że nie wszystko, co piszemy jest doskonałe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nadal brakuje na naszym blogu opisów niektórych, dostępnych w naszym sklepie producentów zegarków.

 

A teraz plany…

Mamy nadzieję, że w tym Nowym Roku uda nam się dostarczyć Państwu jeszcze więcej informacji i ciekawostek na temat świata zegarków. Już dziś zbieramy materiały, by przedstawić nieopisywane dotychczas zegarki Rado czy Nautica. Chcemy również dostarczać stale nowe ciekawostki o markach już znanych i często opisywanych takich jak Casio, Seiko czy Rolex.

 

I może trochę życzeń

Na koniec pozwalamy sobie na złożenie życzeń naszym czytelnikom i sobie.

 

Pragniemy życzyć wszystkim, by w Nowym Roku udało nam się zrealizować wszystkie plany zarówno te duże jak i te malutkie. Życzymy też wielu marzeń i dążenia do ich spełnienia. Mamy nadzieje, że także w Nowym Roku znajdą Państwo czas, aby odwiedzać nasz blogi oraz szukać najlepszych okazji do zakupu wyśnionych zegarków w naszym sklepie.

 

Redakcja bloga Czaszegarków.pl