Zbliża się wiosna, więc czas pomyśleć o zmianach w swojej garderobie. Ciemne, zimowe płaszcze, grube swetry i spodnie już za kilka tygodni będzie można na dobre ukryć w szafach i założyć lżejsze i bardziej kolorowe ubrania.

Warto też pamiętać o odpowiednio dobranych dodatkach. Może już najwyższy czas, abyś zamieniła również swój zimowy zegarek na wiosenny model? Zobacz, co możemy Ci zaproponować.

Na codzienne treningi

Wiosna to czas, kiedy zaczynamy wychodzić z domu nie tylko do pracy czy po zakupy, ale również pobiegać czy na spacer z dziećmi. Na taką okazję warto mieć dobry zegarek, który nie zniszczy się przy pierwszej lepszej okazji. Poza tym powinien mieć ciekawy sportowy design, a z okazji wiosny także radosną kolorystykę. Wszystkie te wymagania spełnia koralowy Casio Baby-G. Poza interesującym wyglądem posiada on również szereg dodatkowych funkcji, które sprawiają, że staje się jeszcze bardziej przydatny podczas wypraw rekreacyjnych. Jak każdy czasomierz wyświetla aktualną godzinę a ponadto posiada również funkcję stopera, wieczny kalendarz oraz podświetlenie, które sprawdza się wieczorami i wczesnym rankiem.

casio-BA-111-4A2ER_MED

Brąz i róż – czemu nie?

Interesującą propozycją na wiosnę może być elegancki zegarek marki Skagen. Łączy on w sobie brązową tarczę oraz kopertę i bransoletkę w kolorze różowego złota. Ciekawa kompozycja kolorystyczna doskonale będzie prezentowała się w bardziej eleganckich stylizacjach. Zegarki Skagen http://www.czaszegarkow.pl/skagen-c-1199.html są jeszcze mało znane i niedoceniane na polskim rynku, ale warto postawić na tę markę nie tylko ze względu na ciekawy design, ale również doskonały mechanizm, który sprawnie działa przez wiele lat.

skagen-456SRR1_MED

 

Długi pasek od Armaniego

Wiosna to także czas na modowe eksperymenty. Jeśli do tej pory nie miałaś zegarka na długim pasku tworzącym wokół nadgarstka cudowną bransoletkę, to koniecznie kup sobie go teraz. Ciekawą propozycję ma w swojej kolekcji Giorgio Armani. Niebieska, gumowa bransoleta w połączeniu z niebieską tarczą i kopertą prezentuje się doskonale.

Wiosna to czas, kiedy należy odmrozić swój wygląd. Poza odzieżą dobrze jest zmienić także zegarek na nowy. Wybierz coś z naszej kolekcji i sama się przekonaj, że takie zmiany to świetny pomysł.