Omega – świętuje 20-lecie współpracy z Cindy Crawford

Firma Omega, podobnie jak wielu innych znanych producentów zegarków wybiera specjalne osoby, które stają się jej ambasadorami. Są to zazwyczaj osoby znane i cenione w świecie. Jedną z najbardziej znanych ambasadorek omegi jest Cindy Crawford.

Modelka została wybrana na ambasadorkę marki w 1995 roku i w grudniu ubiegłego roku świętowała 20-lecie owocnej współpracy. Jej zadaniem jest nie tylko promowanie marki na sesjach zdjęciowych, ale również współdziałanie w akcjach społecznych i charytatywnych. Ponadto modelka miała również niebagatelny wpływ na wygląd zegarków z serii Omega Constellation – http://www.czaszegarkow.pl/omega-constellation-35-mm-c-1_716.html.

1996_Cindy-Crawford-working-on-the-Constellation-design-at-Omega-in-Bienne_1

Podczas podsumowania 20 lat współpracy przypomniano wiele istotnych chwil z życia modelki, w których towarzyszyła jej Omega. Wśród najbardziej charakterystycznych była wizyta w wiosce olimpijskiej w Vancouver w 2010 roku, kiedy to miała sesję zdjęciową w bobslejach. Warto też wspomnieć, że Omega towarzyszyła modelce podczas jej debiutu w golfowym turnieju gwiazd Omega Celebrity Golf Tournament w Crans Montana w 1997 roku. Natomiast w 1998 roku Cindy mogła przejechać się na słoniu podczas organizowanych w Indiach uroczystościach związanych ze 150 rocznicą powstania marki.

Z okazji 20-lecia współpracy z marką Omega została zorganizowana specjalna sesja zdjęciowa, na której po raz kolejny można było podziwiać urodę modelki i zegarków.