W styczniu na polskim rynku pojawiły się nowe zegarki Casio G-Shock Burton. Jest to limitowana seria czasomierzy stworzona w kooperacji z firmą Burton – potentatem na rynku snowboardowym.

G-Shock Burton to zegarek stworzony z myślą o miłośnikach białego szaleństwa. Łączy najnowsze technologie stosowane przez firmę Casio z ciekawą stylizacją zimową zaproponowaną przez firmę Burton. Czym więc wyróżnia się ten szczególny zegarek?

Wygląd

Koperta i tarcza są bardzo podobne do tych, które znajdują się w innych modelach G-Shock. Wyróżnia je biała kolorystyka. Silikonowy pasek ma barwę biało-błękitną z wyraźnym wzorem przypominającym wojskowe moro. Wyglądem i kolorystyką zegarki te idealnie wpasowują się w zimowy klimat.

Funkcje czasomierza

Zegarki firmy Casio znane są z dużej liczby dodatkowych funkcji. Mierzenie czasu to najprostsza z nich i niemal nigdy nie występuje samodzielnie. Zegarek G-Shock Burton został wyposażony we wszystkie funkcjonalności, które mogą przydać się na stoku. Przede wszystkim zegarek jest wstrząsoodporny, co z pewnością ma niemały wpływ na okres jego użytkowania. Ponadto jest posiada odporność na wodę na poziomie 200 m.

maxresdefault

Dodatkowo zegarek wyposażony jest we wskaźnik wschodu i zachodu słońca, timer, 5 alarmów, stoper, funkcję drzemki, kalendarz oraz czas światowy. O to, aby zegarek był zawsze dokładnie nastawiony dba odbiornik sygnału radiowego, który działa na całym świecie. Ciekawym rozwiązaniem jest też wbudowany w zegarek panel słoneczny, który zapewnia dodatkową energię podczas szaleństw na stoku.

Warto się pospieszyć

Jak to zwykle bywa zegarki powstające na szczególne okazje produkowane są w seriach limitowanych. Tak też jest w przypadku G-Shock Burton. Dlatego też wszyscy miłośnicy zegarków Casio powinni pospieszyć się, jeśli marzy im się Casio G-Shock Burton w kolekcji.

07141138_98_1883686699