Zegarki to doskonały prezent pod choinkę zarówno dla pań jak i panów. Niedawno polecaliśmy zegarki typowo kobiece, a teraz  mamy kilka propozycji na prezenty dla panów.

G-Shock dla nastolatków i nie tylko

Zegarki Casio to wymarzone modele dla młodych mężczyzn i miłośników sportu. Ich zaletą jest wysoka wodoszczelność i wodoodporność oraz duża ilość dodatkowych gadżetów. W zależności od modelu, zegarki tej marki wyposażone są w stoper, timer, czas światowy, pulsomierz, wysokościomierz itd. Dodatkowym atutem jest tu również bardzo szeroka gama wzornicza. Dzięki której modele Casio G-Shock podobają się mężczyznom w różnym wieku.

 

Elegancja z krokodylem

Kolejną ciekawą propozycja są zegarki Lacoste. Jest to marka modowa, aczkolwiek zegarki sygnowane tym logo charakteryzują się dobrej jakości mechanizmem kwarcowym oraz wyważonym designem. Panowie lubiący być na topie  z pewnością docenią prezent w postaci zegarków wpasowujących się w obecnie panujące trendy w modzie.

2

Klasyka dla miłośników jakości

Boże Narodzenie to czas, kiedy wielu z nas pozwala sobie na zakup nieco bardziej ekskluzywnych upominków. W przypadku zegarków takim prezentem z wyższej półki mogą być zegarki mechaniczne produkowane przez znane szwajcarskie firmy zegarmistrzowskie. Wśród nich należy wymienić chociażby zegarki Omega czy Rolex. Zegarki noszące logo tych firm są uważane za jedne z najlepszych na świecie. Ta opinia dotyczy nie tylko modeli luksusowych o wartości kilkudziesięciu a nawet kilkuset tysięcy złotych, ale również tych z niższej półki cenowej.

 

Prezenty gwiazdkowe to przedmioty bardzo szczególne. Najczęściej wybierane są z dużym rozmysłem i uwagą. Jeśli zamierzasz obdarować swoich mężczyzn dobrymi zegarkami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że dla każdego pana znajdzie się tu czasomierz idealny.