Ćwierć wieku upłynęło już od chwili, w której na amerykańskim rynku po raz pierwszy pojawiły się zegarki marki Skagen. Umiejętna ekspansja rynku spowodowała, że dziś to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród fanów zegarków na rękę. Od kilku lat na rynku pojawiają się również torebki i biżuteria sygnowana znakiem tej marki, która swym wzornictwem nawiązuje do duńskiego krajobrazu.

Zegarki Skagen – klasyczne i minimalistyczne

Zegarki Skagen zainteresują na pewno osoby, które cenią piękno zawarte w prostocie. Projekty modeli sygnowanych przez tę markę można z pewnością określić jako klasyczne, pozbawione nadmiernej ekstrawagancji. Skromny, minimalistyczny design dobrze oddaje skandynawskiego ducha. Zastosowane wzornictwo ma w założeniu naśladować cechy duńskiej przyrody, ale też nowoczesnej architektury. Cechy te sprawiają, że zegarkom marki Skagen nie można odmówić elegancji i subtelności.

Zegarki na lata

Do zalet zegarków Skagen należy ich niekwestionowana wytrzymałość. Bardzo cienkie koperty zegarków, choć wyglądają na niezwykle delikatne, wykonane są z solidnych materiałów – stali szlachetnej lub tytanu, co zapewnia im długowieczność. Dzięki zastosowaniu japońskich technologii, zegarki będą przez lata precyzyjnie odmierzać czas.

 

Na co dzień i od święta

Pewna oszczędność w projektach zegarków marki Skagen, mogłaby wywołać mylne wrażenie ograniczonego wyboru. Jest jednak zupełnie odwrotnie. W ofercie jest wiele wariantów kolorystycznych, co pozwala na zakup odpowiadającego nam paska czy bransolety. Dzięki temu zegarki Skagen powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Minimalistyczny design daje natomiast gwarancję, że zegarki te z łatwością da się dopasować do każdej stylizacji, zarówno tej casualowej, jak i bardziej eleganckiej. Biorąc pod uwagę wysoką jakość wykonania oraz długowieczność zegarków, ceny nie wydają się być wygórowane. Za kilkaset złotych możemy zakupić piękny zegarek, który będzie służył wiele lat, stanowiąc doskonałe uzupełnienie niejednej stylizacji.