Zegarki marki Daniel Wellington na rynku mają utrwaloną opinię i każdy produkt z logo DW, z odwróconym D, zasługuje na uwagę. Dla kupującego tym większy więc problem, jak wybierać między dobrymi, szlachetnymi produktami, gdy w każdym łatwo dopatrzeć się udziału świetnych konstruktorów, doświadczonych mistrzów wzornictwa.

Proponujemy zdecydować się na pewien wybór: na przykład czy bardziej pociąga nas zegarek ze skórzaną bransoletą czy z wielokolorowej tkaniny. Najpierw przyjrzyjmy się kilku produktom ze skórzanymi paskami. Obecnie na stanie jest między innymi z serii Classic St Mawes damski zegarek oznaczony numerem 0507DW. Cieniutki, bo jego grubość to zaledwie 6 mm, a średnica 36 mm, ważący 34 gramy. Kremowa tarcza z markerami, bezel w kolorze różowego złota, koperta z polerowanej stali w kolorze różowego złota – wszystkie te elementy utrzymane w tej samej kolorystyce sprawiają miłe wrażenie lekkości i ciepła, spokoju i radości. Kiedyś róża była atrybutem bogiń, dziś – kobiecości. Bransoletę ma z brązowej skóry, sprzączka z klamrą, z trzpieniem są ze stali. Klient otrzymuje zegarek w firmowym tekturowym płaskim pudełeczku, z opłaconą przesyłką, z dołączoną dwuletnią gwarancją. Cena rynkowa produktu Daniel Wellington 670 zł, u nas 519 zł.

Wielobarwna tkanina godna uwagi

Poza estetycznymi walorami   bransoleta z tkaniny spełnia też rolę higieniczną – pozwala skórze na nadgarstku oddychać. Na stanie sklepu m.in. jest z serii Clasic Canterbury damski elegancki zegarek z numerem 0502DW w cenie rynkowej 520 zł, u nas do nabycia za 405 zł.

Waży 38 gram, jego grubość nie przekracza 6 mm, a średnica 36 mm. Zastosowany napęd: Daniel Wellington Citizen 1L22, 32768 vph. Ma kopertę stalową w kolorze różowego złota, sprzączkę z klamrą ze stalowym trzpieniem także w kolorze różowego złota, w takim samym kolorze jest też bezel, a tarcza z markerami ma barwę kremową. Bransoleta jest z wielokolorowej tkaniny. Sprzedawca zapewnia dwuletnią gwarancję, darmową przesyłkę w firmowym pudełeczku Daniel Wellington.