Casio to firma przodująca w produkcji zegarków elektronicznych o wyraźnie sportowym designie. Niezależnie czy zegarki przeznaczone są dla mężczyzn czy dla kobiet kupując zegarek tej marki można być pewnym doskonałego odmierzania czasu i dużej ilości dodatkowych gadżetów. Dodatkowo zegarki damskie Casio charakteryzuje nutka elegancji, która uzupełnia sportowy styl.

Jak do tej pory zegarki damskie Casio w wielu wypadkach były miniaturami modeli męskich. Jako główną cechę wyróżniającą je można wymienić bardzo szeroką kolorystykę i ciekawe wzornictwo. Jednakże trzeba przyznać, że zaskakujących modeli jest wśród tych zegarków niewiele. Niemniej jednak jak się okazuje projektanci Casio zaglądają również na pokazy mody i idąc za najnowszymi trendami postanowili stworzyć zegarki w panterkę.

Na rynki niedawno wszedł nowy model zegarków z serii Baby-G BA-110 LP. Jest to pierwszy model zegarków damskich Casio ze zwierzęcym printem. Dostępny jest w trzech kolorach – białym, różowym i beżowym.

casio-BA-110LP-4AER_MED

Nowe zegarki damskie Casio posiadają wszystkie funkcjonalności znane z innych modeli Baby-G. Przede wszystkim są wstrząsoodporne, dzięki czemu nie groźne im ani bieganie, ani skakanie, ani nawet upadek. Wewnątrz zegarka znajduje się niezwykle dokładny mechanizm kwarcowy. Poza tym model BA-110 LP charakteryzuje się wysoka wodoszczelnością (100 metrów), dzięki czemu nie zniszczy go ani deszcz ani kąpiele. Również dodatkowe funkcjonalności nie odbiegają od standardów Baby-G. Kupując zegarek damski Casio w panterkę mamy w nim datownik w postaci wiecznego kalendarza, podświetlenie LED, timer, stoper, możliwość ustawienia drugiej strefy czasowej oraz włączanie lub wyłączanie sygnalizacji dźwiękowej.

Panterkowy Casio to doskonały pomysł na upominek dla każdej kobiety z pazurem!

casio-BA-110LP-7AER_MED