Zegarki Guess zachwycają swoim wyglądem. Ich szczególnym wyróżnikiem są niezwykłe paski i bransolety wykonane z metalu, skóry lub tworzyw sztucznych. Wybierając ciekawy zegarek na prezent lub dla siebie warto zerknąć na intrygujące paski od Guess’a.

Pomysł na skórę

Paski skórzane nie są niczym szczególnym. Bardzo często spotykamy zarówno zegarki męskie jak i damskie właśnie na paskach wykonanych z tego tworzywa. Jednakże w wypadku zegarków Guess nie zawsze mają one standardowy wygląd. Świetnym tego przykładem jest Glitter srebrny, gdzie skórzany pasek imituje wykonaną ze srebra bransoletę, co daje bardzo ciekawy efekt.

Pasek pikowany

Ciekawostką wprowadzoną przez markę Guess są pikowane paski do zegarków. Jednym z bardziej interesujących modeli jest zegarek Guess w kształcie kwadratu z szeroką, srebrną kopertą i szerokim, pikowanym, białym paskiem ze skóry. Ten model zegarka szczególnie przypada do serca młodym, energicznym kobietom.

W kolorze pantery

Zegarki Guess potrafią zaskakiwać. Jednym z takich modeli jest Fierce Wielokolorowy, którego tarcza, koperta i bransoleta wzorem przypomina futro pantery. Ten zegarek prezentuje się bardzo imponująco. To idealny zegarek na prezent dla pań lubiących odważne stylizacje.

W szkocką kratę

Tkaniny w szkocką kratę są bardzo chętnie wykorzystywane do szycia odzieży. Kraciaste spódnice, garsonki czy płaszcze wspaniale się prezentują. Ale czy szkocka kratka to wzór na zegarki? Zdaniem projektantów Guess’a – tak. Niedawno na rynek zostały wypuszczone zegarki Guess z paskami skórzanymi imitującymi tkaninę w szkocką kratę. Trzeba przyznać, że wyglądają bardzo interesująco.