Dlaczego warto kupić zegarek Invicta?

Poszukując zegarków większość z nas patrzy na znaną markę, wygląd oraz cenę. Czasami jednak warto na czasomierze spojrzeć nieco dokładniej i zapoznać się także z mniej znanymi markami niż Rolex czy Omega.

Dla osób nie posiadających zbyt grubych portfeli, a marzących o markowym zegarku szwajcarskim doskonałym wyborem będzie Invicta.

Marka z tradycjami

Invicta to firma zegarmistrzowska, której historia sięga 1837 roku. Jej założyciel chciał produkować dobre zegarki w przystępnej cenie, co się przez długi czas udawało. Marka ta cieszy się niezwykłą popularnością do dnia dzisiejszego, choć zmieniła nieco swój profil działania to nadal kierowana jest do szerokiego grona nabywców marzących o dobrym, szwajcarskim zegarku.

Ciekawy design

Zegarki Invicta cechuje również ciekawy wygląd. Cechą charakterystyczną dla tej marki są duże tarcze zegarków męskich, które doskonale podkreślają męskie nadgarstki. Natomiast zegarki damskie są bardzo delikatne i często dodatkowo zdobione.

P17700066

Doskonały mechanizm

Wprawdzie marka Invicta w dużej mierze zrezygnowała z nakręcanych mechanizmów, ale w zamian za to montowane są w zegarkach wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe. Dzięki temu można mieć pewność, że zegarek posłuży nam długie lata.

Cena

Jedną z charakterystycznych cech zegarków Invicta jest ich niska cena. To właśnie ona sprawia, że jest to obecnie jedna z najpopularniejszych szwajcarskich marek. Wysoka jakość, elegancki wygląd i niewygórowana cena to cechy, które bezpośrednio wpływają na to, że grupa miłośników tej marki stale rośnie.

Szczegółowe informacje oraz ceny zegarków Invicta znajdziecie Państwo w naszym sklepie.