Dobre podarunki w niskich cenach

Upominek nie musi być kosztowny. Są zegarki na prezent także w stosunkowo niskiej cenie. Bo jego wręczanie przede wszystkim ma dowodzić o pamięci, jakiej oczekuje obdarowywany, no i powinien choćby w minimalnym stopniu spełniać to, czego się spodziewa.

Miejmy nadzieję, że mamy do czynienia z kimś o skromnych potrzebach. Stąd propozycja: Wenger niebieski oznaczony symbolem 01.0341.105 w cenie rynkowej 1230 zł, do nabycia za 1165 zł. Jest to elegancki męski czasomierz o średnicy 41 mm, grubości 10 mm. Kopertę ma ze szczotkowanej polerowanej stali, z identycznego materiału bransoletę ze sprzączką, a także bezel; dekiel jest lity, a pod szafirowym szkłem odpornym na zarysowania umieszczono niebieską tarczę ze świecącymi cyframi arabskimi, z markerami. To kwarcowy zegarek zasilany bateriami, ruch czerwonej wskazówki jest skokowy i wyraźnie odznacza się od tła i biało-czarnych pozostałych wskazówek. Proponujemy jeszcze poszerzyć ofertę z listy: zegarki na prezent o produkt Invicta, mianowicie o model 17642 (czarny/stal w odcieniu złota).

invicta-17642_MED

Można go nabyć za 1269 zł, gdy jeszcze niedawno jego cena rynkowa przekraczała 7000 zł. Jest to elegancki męski zegarek sportowy o średnicy 51 mm, grubości 18,59 mm, ma kopertę ze stali szczotkowanej w odcieniu złota, z identycznego materiału i w tym samym kolorze wykonano bransoletę, także bezel oraz sprzączkę z zatrzaskowym zapięciem. Tarczę ma czarną z arabskimi cyframi, z    sekundnikiem o ruchu skokowym na osobnej tarczy. Zastosowano typ napędu kwarcowy zasilanego bateriami. Czasomierz wyposażono w stoper, we wskaźnik dnia i roku. Cechuje go duża wodoszczelność – 10 ATM. Przesyłka w firmowym pudełeczku jest darmowa, produkt ma dwa lata gwarancji.

Gustowny upominek dla pań

Dla wielu mężczyzn wybór prezentu dla płci pięknej to prawdziwy kłopot. Tak nie musi być. Są zegarki wzornictwem nawiązujące do biżuterii, które na pewno będą mile przyjęte. Do takich należą zegarki na prezent z firmy Guess. Jej wyroby nie bez powodu reklamowały

  • Claudia Shiffer,
  • Carla Bruni,
  • Paris Hilton,

bo są tworzone z myślą o kobietach.

paris-hilton-guess-clothing

Na przykład produkt oznaczony numerem W85065L1. Jest to prostokątny zegarek o wymiarach 37 na 23 mm, o grubości 11 mm. W odcieniu złota są: koperta, bransoleta, sprzączka, tarcza z cyframi arabskimi, luneta. Cena 816 zł. Za 539 zł tej samej marki możemy otrzymać zegarek-bibelocik pasujący nawet do najdrobniejszego przegubu kobiecej ręki – W0135L2. Ma średnicę 22 mm. Grubość 8 mm, stalową bransoletę w odcieniu złota z kryształami, bezel jak i zatrzaskowe zapięcie też podobnie się prezentują. Jego tarcza jest w kolorze srebra. Dodatkowym atutem zachęcającym, by   nabyć ten niedrogi souvenir, są dwa lata gwarancji oraz darmowa przesyłka w stosownym opakowaniu.