W roku 2013 jedną z prestiżowych nagród dla producentów zegarków otrzymała marka Invicta. Jej początki sięgają pierwszej połowy XIX w. (założył ją w 1837 r. Raphael Picard) i od tamtej pory cieszy się uznaniem wielu miłośników zegarków na całym świecie. Co stoi za ich fenomenem?

Invicta – tradycja i nowoczesność w jednym

Założona przez Picarda marka (obecnie jest własnością amerykańską) stawiała sobie od początku jeden cel, który przyświeca jej do dziś: szwajcarska precyzja w przystępnej cenie. Który fan zegarków nie marzy o tym, by w swojej kolekcji posiadać prawdziwy szwajcarski zegarek? Dobra realizacja tego założenia szybko przełożyła się na popularność marki, która trwa do dziś. Obecnie zegarki Invicta są bardzo rozpoznawalne. Duża koperta i nowoczesny design to pierwsze, co przychodzi na myśl, kiedy mamy przed sobą któryś z modeli tej marki. Te właśnie cechy gwarantują marce rozpoznawalność.

 

Dobry wybór dla aktywnych

Zastosowanie solidnych i trwałych materiałów sprawia, że są to modele niezwykle wytrzymałe. Zastosowanie szafirowego szkiełka bardzo dobrze chroni kopertę przed zarysowaniami, które mogłyby zepsuć efektowny wygląd wybranego modelu. Zegarkami marki Invicta powinni zainteresować się szczególnie mężczyźni, którzy lubią aktywny tryb życia. Dzięki zastosowaniu automatycznego mechanizmu, nawet wstrząsy nie wpłyną negatywnie na precyzję odmierzania czasu. Nad ich zakupem mogą również zastanowić się fani sportów wodnych – zegarki Invicta mają szereg zabezpieczeń przed negatywnymi skutkami działania wody.

 

Szeroki wybór zegarków Invicta

Aby zagwarantować marce wieloletnią obecność na światowych rynkach, producenci musieli zatroszczyć się o zaspokojenie różnorodnych gustów klientów. Invicta oferuje zegarki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Możemy wybrać wersję z bransoletą albo na pasku, a wszystko w różnorodnych wersjach kolorystycznych. Model dla siebie znajdzie na pewno osoba, która stawia na nowoczesny design, ale też i taki klient, który preferuje bardziej klasyczne wzornictwo. Jakikolwiek byłby to wybór, marka Invicta daje nam zawsze gwarancję niezawodności i długowieczności zegarka.