Jak mija czas… – czyli krótkie podsumowanie

O tym, że mija czas wie każdy z nas. Jednak są chwile, kiedy upływ czasu widać bardziej. Jedną z nich jest noc Sylwestrowa, kiedy to stary rok odchodzi a przychodzi nowy. Wprawdzie poza cyfrą w dacie niewiele się zmienia w naszej codzienności, niemniej jednak koniec roku zazwyczaj skłania nas do rozliczania swoich działań. My także mamy czas na podsumowania.

W ostatnim roku ukazało się na naszym blogu wiele wpisów przedstawiających poszczególne marki zegarków. Próbowaliśmy przybliżyć Państwu znanych producentów zegarków sportowych takich jak Casio czy Seiko, ale również cenione marki eleganckich producentów np. Rolex, Omega czy Bulova. Staraliśmy się pokazać Państwu na co zwrócić uwagę kupując zegarki do codziennego noszenia, a na co wybierając modele w celu inwestycyjnym. Pokazaliśmy też historię wielu marek, które na co dzień nie są tak znane jak wyżej wspomniane – np. niedawno powstałą markę zegarków skandynawskich Skagenlink.

2565_1

W naszych tekstach pojawiły się informacje o najdroższych zegarkach na świcie, ale również o tych, które mają niezwykłą historię. Pisaliśmy o historycznym Rolexie Eisenhowera ale też o nowoczesnych smartwatchach upamiętniających historię Rosji i jej wielkich przywódców.

indeks

Swoimi artykułami próbowaliśmy pokazać Państwu jak wspaniały jest świat zegarków. Mamy nadzieję, że udało nam się zainteresować Państwa tą tematyką.

Zapraszamy Wszystkich Państwa na nasz blog również w nowym roku.