Jakie zegarki damskie na jesień?

Moda lubi się zmieniać i dotyczy to nie tylko ubrań, ale również dodatków, a w tym – zegarków na rękę. Na szczęście każda znana marka ma do zaoferowania swoim klientom wiele różnorodnych modeli, co pozwala wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do gustu i stylu właściciela.

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody

Zegarki na rękę są nie tylko praktyczne, ale mogą też stać się elementem ozdobnym dopełniającym całą stylizację. Chociaż moda zmienia się dosyć szybko, klasyka zawsze jest na czasie, czego idealnym przykładem są zegarki Lacoste na skórzanym pasku i z okrągłą kopertą.

Minimalistyczny wzór i typowy rozmiar tylko na pozór wydają się nudne – taki model doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie jesiennego stroju, a wśród tego typu zegarków nie brakuje również tych z kolorową tarczą. Zegarki Lacoste stanowią atrakcyjne nawiązanie do klasyki, a oferta tej firmy z pewnością przypadnie do gustu zwolenniczkom klasycznej elegancji.

 

Coś dla miłośniczek bogatszych ozdób

Kobiety sięgające najchętniej po biżuterię z bogatymi zdobieniami na pewno zainteresują zegarki Lacoste na bransoletach i z tarczą ozdobioną cyrkonami. Rzucają się one w oczy, dlatego mogą pełnić funkcję biżuterii i doskonale sprawdzą się na wieczorne wyjścia. W tej roli odpowiednie będą również zegarki na pięknych bransoletach łączących dwa kolory, które przyciągają wzrok. Podobnie, jak modele klasyczne, one również są ciągle modne.

Jaki kupić?

Zegarki na rękę niewątpliwie powróciły do łask i cieszą się zainteresowaniem nie tylko miłośników praktycznych dodatków, ale również projektantów mody, o czym świadczy ich obecność na światowych wybiegach. Jaki model sprawdzi się najlepiej na jesień? Odpowiedź na to pytanie jest trudna, bo podobnie jak ma to miejsce w przypadku każdego innego elementu stroju, wiele zależy od okazji. Na co dzień odpowiednie będą modele nieco skromniejsze, np. wspomniane już klasyczne zegarki na skórzanym pasku. Te do strojów wieczorowych mogą charakteryzować się liczniejszymi zdobieniami. Najlepiej jest więc mieć kilka modeli o różnym zastosowaniu, dzięki czemu będzie można dopasować je zarówno na co dzień, jak i na ważniejsze spotkania czy uroczyste wyjścia.