Jak się okazuje zegarki Daniel Wellington, choć są bardzo proste są też bardzo popularne. Pojawiają się na ręku wielu znanych ludzi. Szczególną popularnością cieszą się wśród ludzi mediów i celebrytek modowych.

Marcin Prokop

Marcin Prokop kilka razy w tygodniu wita nas w telewizji śniadaniowej TVN. Wraz z Dorotą Wellman porusza ważne tematy dla Polaków w różnym wieku, o różnym wykształceniu czy potrzebach. Ponadto pojawia się także jako prowadzący na różnych imprezach oraz w programach rozrywkowych. Jak można się przekonać ceni sobie prostotę, wygodę i funkcjonalność i wybiera wygodne, proste stroje i dodatki – w tym również zegarki marki Daniel Wellington.

prokop.prop_360x.92fb639aa2

Anna Ibisz- Nowak

Przez długi czas kojarzona przede wszystkim ze swoim znanym małżonkiem. Dziś jest zupełnie inaczej. Anna Ibisz-Nowak kojarzona jest przede wszystkim z prowadzonym przez siebie programem „Pani Gadżet”. W telewizji opowiada o bardziej lub mniej przydatnych nowinkach technicznych, a na co dzień lubi założyć prosty i elegancki zegarek Daniel Wellington Classic Southampton.

ibisz_nowak.prop_360x.3cf230cc0c

Paulina Sykut- Jeżyna

Paulina Sykut- Jeżyna to znana i lubiana prezenterka telewizyjna i modelka. Niedawno na swoim profilu społecznościowym pokazała się w zegarku Daniela Wellingtona. Jak widać również ona lubi proste i eleganckie dodatki.

Blogerki modowe

Także znane blogerki modowe często w swoich stylizacjach stawiają na klasyczne dodatki – w tym zegarki Daniela Wellingtona. Zegarki te pojawiły się m.in. na blogach Pauli Jagodzińskiej, Pauliny Szablińskiej, Oli Marzędy czy Karoliny Baszak. Jak można się przekonać proste zegarki DW idealnie pasują zarówno do eleganckich jak i luźnych stylizacji.

jagodzinska_1.prop_360x.05ad415f90