Ambasadorzy Seiko

Japońska firma Seiko to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów zegarków sportowych, aczkolwiek w swojej kolekcji ma również zegarki klasyczne. Wybierając ambasadorów swojej marki Seiko stawia na osoby znane i zasłużone w świecie sportu.

W 2015 roku do grupy ambasadorów Seiko dołączyły dwie kolejne osoby, które swoim życiem zasłużyły sobie na ten zaszczyt. Kolekcję męską ma prezentować Jimmie Johnson, natomiast damską Misty Copeland.

Jimmie Johnson to jeden z najlepszych kierowców świata. W ostatnich 13 latach 6-krotnie był mistrzem w wyścigach NASCAR. Może się też poszczycić 71 wygranymi wyścigami w swojej karierze. Jest niedoścignionym wzorem dla wielu miłośników sportów samochodowych. Przedstawiciele marki Seiko uznali, że tak wspaniały sportowiec będzie doskonale reprezentował firmę.

home_bkgrd_jimmie_johnson

Misty Copeland to pierwsza czarnoskóra baletnica, która została solistką American Ballet Theatre. Dotychczas nie udało się to jeszcze żadnej Afroamerykance. Misty pokazuje swoim życiem, że każdy może mieć marzenia i do nich dążyć. Pozwala również wierzyć, że ciężka praca zostaje odpowiednio nagrodzona, a na sukces nie ma wpływu kolor skóry czy pochodzenie.

home_bkgrd_misty_copeland

Misty jest bardzo rozpoznawalna, zwłaszcza w Stanach zjednoczonych. Oto fragment The Late Night Show z jej udziałem:

Zarówno Jimmie Johnson jak i Misty Copeland to ludzie podziwiani za dążenie do coraz lepszych wyników, chcący być najlepszymi w swojej dziedzinie. Takie same cele stawiają przed sobą projektanci i konstruktorzy czasomierzy Seiko.

Najnowsza kolekcja Seiko dostępna jest oczywiście w naszym sklepie.