Są kraje o wieloletnich tradycjach przemysłowych. Z pokolenia na pokolenie przekazuje się w nich doświadczenia. Firma Hugo Bossa powstała w 1923 r. istnieje do dziś, nic więc dziwnego, że budzi zaufanie klientów i na sklepowych półkach wypatrują jej produktów.   Obecnie firma Boss z Metzingen to dobre perfumy, równie też dobre zegarki. Niemiecka solidność zaowocowała produktami podbijającymi rynki światowe.

Ważne komponenty produktu

Użyte kompozycje zapachowe w perfumach Hugo Boss powodują, że od razu znajdują one nabywców. Podobnie wygląda to z zegarkami. Uważa się, że zegarki Hugo Boss wyróżniają spośród innych detale. Firmie z pomocą pospieszyli rzemieślnicy szwajcarscy, którzy do niemieckiej odpowiedzialności dołączyli się ze swą zegarmistrzowską precyzją. Stąd każdy najmniejszy drobiazg jest dokładnie umieszczony na właściwym miejscu i pełni swą rolę dożywotnio! Na tym nie poprzestano, mianowicie do szwajcarskich mechanizmów dołączono sprawdzone japońskie. Okazuje się, że tylko międzynarodowa, ba, międzykontynentalna współpraca jest gwarancją powodzenia.

Materiały gwarantujące trwałość produktu

To nie byłaby niemiecka firma, gdyby nie poszukiwała dla swych produktów materiałów mocnych, odpornych, niezniszczalnych. Tę gwarancję dawała stal.

3546012

Ona stanowi podstawę produkcji, którą wzbogacają odmiany materiału. W podstawowych dodatkach wykorzystano

  • gumę,
  • szarą tkaninę,
  • skórę.

Z myślą o mężczyznach

Nie powinno nikogo dziwić, że zegarki Hugo Boss z oferty naszego sklepu jak dotąd powstają przede wszystkim z myślą o mężczyznach. Cóż, firma zbyt długo produkowała artykuły przeznaczone dla płci brzydkiej, by mogła łatwo przestawić się na produkcję dla płci pięknej. Przynajmniej w zakresie zegarków. To dla mężczyzn produkty te są ze

  • stali szlachetnej,
  • ze szkłem mineralnym (hartowanym),
  • z kopertami pokrytymi grafitową powłoką,
  • z tarczami grafitowymi.

Mają gwarancję wodoszczelności jak i odporności na różne sytuacje niezwykłe, w jakich może znaleźć się mężczyzna uprawiający nawet ekstremalne sporty.