Mówiąc o luksusowych zegarkach warto dokładnie określić, co oznacza dla nas ten termin. W przypadku zegarków luksusem może być zegarek znanej firmy, posiadający certyfikowany mechanizm, wykonany z dobrych i drogich materiałów czy po prostu osiągający wysoką cenę.

Michael Kors – wygląd

Zegarki sygnowane logo Michael Kors należą do tak zwanych zegarków modowych. Marka MK jest powszechnie znana i ceniona w świecie mody. Co sezon wraz z nowymi kolekcjami ubrań na rynku pojawia się także kilka nowych modeli zegarków. Wiele osób, szczególnie pań, chętnie kupuje zegarki tej marki, ponieważ charakteryzuje je ciekawy design oraz szeroka gama różnorodnych wzorów. Jak można się przekonać – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

zegarek-michael-kors-tc31359-se000-000000-000

Michael Kors – mechanizm

W przypadku zegarków modowych pierwsze skrzypce gra marka i wygląd, a dopiero kolejne cechy to mechanizm czy rodzaj materiałów z jakich został wykonany zegarek. W przypadku zegarków Michael Kors śmiało można powiedzieć, że posiadają dobrej jakości mechanizmy kwarcowe. Wprawdzie modele zegarków tej marki nie mają certyfikatów podobnych do zegarków szwajcarskich firm takich jak Rolex czy Omega, niemniej jednak sprawują się całkiem nieźle.

michael-kors-mk5216

Michael Kors – materiały

Zegarki Michale Kors są znane z wykorzystania wysokiej jakości materiałów. Do ich produkcji wykorzystywana jest zazwyczaj stal szlachetna barwiona na różne kolory i dodatkowo ozdabiana. Nie jest rzadkością wykorzystanie do ozdoby złota czy kryształków Svarovskiego. W większości modeli szkiełka wykonane są ze szkła mineralnego cechującego się wysoką odpornością na pęknięcia i zarysowania.

zloty-zegarek-damski-michael-kors-cyrkonie-nowy

Michael Kors – cena

W przypadku zegarków tej marki należy zaznaczyć, że cennik jest bardzo szeroki. Najprostsze modela można kupić już za 600 zł, zaś najdroższe kosztują nawet kilka tysięcy. Wartym podkreślenia jest fakt, że na te luksusowe zegarki, wprawdzie nie stać każdego, ale mimo wszystko są one dostępne dla dość szerokiego grona odbiorców.

Zegarki modowe, choć nie są zaliczane do najdroższych i najcenniejszych zegarków świata, są dobrej jakości i warto je posiadać. Ta odrobina luksusu jaką jest zegarek z logo znanego domu mody jest marzeniem wielu ludzi. Na szczęście ceny poszczególnych modeli są także w ich zasięgu, więc poszukując eleganckiego i luksusowego prezentu dla najbliższych warto wziąć pod rozwagę właśnie zegarki tej marki. Strona producenta: http://www.michaelkors.com/