Większość z nas, użytkowników zegarków na rękę, przyzwyczaiła się do stonowanej i współgrającej ze sobą kolorystyki koperty, bransolety i tarczy zegarka. Jak się jednak okazuje w kolekcji Michaela Korsa pojawiły się zestawienia kolorystyczne, które na pierwszy rzut oka nie tylko nie współgrają, ale wręcz się gryzą.

Czarny i czerwony

Połączenie czerni i czerwieni jest dość popularne i często wykorzystywane w modzie. Niemniej jednak oba te kolory połączone w zegarku MK 5992 tworzą co najmniej zaskakujące zestawienie.

michael-kors-MK5992_MED

Czarny i żółty

O ile czarny kolor można uznać za typowo męski, to już ostra żółć raczej z dodatkami dla panów się nie kojarzy. Jak jednak pokazują projektanci Michael Kors czerń i żółć mogą tworzyć ciekawe zestawienie o czym przekonuje męski zegarek MK 8236.

michael-kors-MK8236_MED

Na tęczowo

Dla osób, którym nie wystarczy proste zestawienie różnobarwnych elementów zegarka Michael Kors przygotował zegarek z tarczą wielokolorową. W modelu MK6197 stalową kopertę w kolorze różowego złota uzupełnia tarcza łącząca w sobie róż i zieleń. To zaskakujące połączenie prezentuje się bardzo oryginalnie i niezwykle elegancko – znajdziemy go tutaj.

Niemal co sezon zmienia się moda na kolory i ich połączenia. Jedne są bardziej stonowane, a inne zaskakujące. Dla tych, którzy lubią niepowtarzalne dodatki zegarki Michael Kors to idealny zakup. Zachęcamy do zapoznania się także z innymi modelami zegarków tej marki.