Czas bardzo szybko mija. Dopiero niedawno był 1 listopada, a już za chwilę przywita nas bardzo szczególny dzień jakim są Andrzejki. Ostatni dzień listopada pozwala w magiczny sposób zajrzeć w czas przyszły, którego nawet najlepsze zegarki nie potrafią odmierzać. Nie oznacza to jednak, że nie warto mieć pod ręką, a raczej na ręce dobrej jakości zegarka.

Na koniec listopada pragniemy polecić eleganckie zegarki marki Omega. Ta znana i ceniona marka zegarków jest bardzo chętnie kupowana na całym świecie i choć nie odmierza andrzejkowego czasu, zegarki tej firmy są równie magiczne.

Przygoda z NASA
Zegarki Omega jako jedyne były testowane przez NASA. Model Omega Speedmaster Professional Moon Watch przeszedł wszystkie testy i został uznany za zegarek, który może podróżować z astronautami w kosmos. Jedną z charakterystycznych cech tego zegarka jest materiał, z którego zostało wykonane szkiełko zegarka. Obecnie większość firm zegarmistrzowskich wybiera na szkiełka szafir. Jest to minerał niezwykle odporny na zarysowania, co jest w zegarmistrzowskim fachu zaletą nie do przecenienia. W przypadku zegarków „kosmicznych” szkiełka wykonana są z heselitu. Minerał ten jest mniej odporny na zarysowania, ale za to jeśli zostanie stłuczony nie rozsypuje się na kawałki. Dzięki temu w przestrzeni kosmicznej jest znacznie bezpieczniejszy aniżeli zegarek ze szkiełkiem szafirowym.

Zapraszamy do obejrzenia reklamy Omega Speedmaster Professional Moon Watch:

Omega – idealny zegarek dla Bonda
Omega to marka, która nie tylko w kosmosie się sprawdzi, ale również doskonale sobie radzi na ziemi. Najbardziej spektakularnym przykładem jest siedem filmów o Jamsie Bondzie, w których czasomierz głównego bohatera jest sygnowany logo tej marki. Pojawia się nawet w oficjalnym zwiastunie:

Jeśli zatem Bond podczas swoich przygód korzystał z Omegi, to chyba warto mieć zegarek tej marki również na swojej ręce.

Zegarki na prezent
Omega to również idealne zegarki na prezent. Już niedługo Mikołajki i Gwiazdka czyli okazje idealne na kupowanie prezentów. Może warto byłoby się zastanowić, czy w tym roku nie podarować swoim najbliższym właśnie zegarków Omega.

Świetnie nadają się też na:

  • komunie
  • śluby
  • prezenty dla kontrahentów i współpracowników
  • wszelkie jubileusze