Dzisiejszy człowiek pracujący coraz częściej podróżuje. Nikogo już nie dziwi to, że zadania wynikające z pracy zawodowej trzeba wykonywać jednego dnia w Polsce, drugiego w Londynie, a trzeciego w Moskwie czy w Nowym Jorku. Każde z wymienionych miast leży w innej strefie czasowej i bywa, że podróżny traci orientację. Czy można jakoś temu zaradzić?

Rozwiązaniem tego problemu jest najnowszy zegarek Casio EQB-500. Ten elegancki i nowoczesny męski zegarek ma w sobie ukrytych wiele innowacyjnych i niepowtarzalnych funkcji, które z pewnością ułatwią życie stale przemieszczającym się mężczyznom.

 

Dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth®4.0 oraz darmowej aplikacji Casio Watch +App zegarek ten może komunikować się ze smartfonem. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na współdziałanie zegarka ze smartfonem podczas ustawień czasu światowego, alarmu czy innych funkcji. Taka elektroniczna współpraca ułatwia również odnajdywanie telefonu. Wystarczy nacisnąć jeden z przycisków w zegarku, aby zdalnie został uruchomiony alarm w smartfonie, dzięki czemu znalezienie zaginionego przedmiotu jest dziecinnie proste.

os_edifice-002

To jednak nie koniec zalet tego supernowoczesnego zegarka. Kolejną jego zaletą jest oszczędność. W zegarku Casio zamontowano niewielkie ogniwa solarne, które są niezwykle wydajne. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań technologicznych energia wytworzona ze światła słonecznego może być przechowywana nawet przez 24 miesiące. Dzięki temu nie ma konieczności wymiany baterii.

 

Casio EQB-500 to nie tylko nowoczesny czasomierz, ale również niezwykle elegancki dodatek. Zarówno bransoleta jak i koperta tego zegarka wykonane są z litej, nierdzewnej stali. Na przejrzystym cyferblacie pojawiają się zielono-neonowe elementy, które podkreślają sportowy design. Zegarek wyposażono również w 24-godzinny stoper oraz wskaźnik szybkości.

images

Ten model zegarka jest nie tylko bardzo efektowny, ale także niezwykle funkcjonalny. Świetnie nadaje się na prezent dla każdego pracującego mężczyzny.