23-go czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Wprawdzie nie jest on tak nagłośniony jak Dzień Matki, ale warto pamiętać także o naszych ojcach, dziękując im w szczególny sposób za okazaną miłość i trud wychowania. W tym roku może warto podarować tacie w prezencie jakiś piękny zegarek?

My polecamy Omegę – jeden z ulubionych zegarków Bonda, bo przecież każdy z naszych ojców jest takim specjalnym Jamsem Bondem.

Jak już wcześniej pisaliśmy James Bond miał słabość do zegarków marki Omega, które zawsze kryły w sobie specjalne właściwości. Obecne zegarki, które mamy w naszej ofercie nie uruchamiają zapalników bomb, nie drukują informacji od „M” ani nie mają ukrytej radiostacji. Niemniej jednak dla każdego taty idealnym podarkiem będzie zegarek tej marki, zwłaszcza, że poszczególne modele można kupić w całkiem przystępnych cenach.

Na początek polecamy zegarek Omega Seamaster Diver 300m Co-Axial. Jest to sportowa odsłona czasomierzy marki Omega. Srebrna koperta i bransoleta ciekawie komponują się z granatową metaliczną tarczą, na której znajdują się proste znaczniki czasu. Zarówno znaczniki jak i wskazówki mają elementy luminescencyjne, dzięki czemu można odczytać czas nawet kiedy wokół jest ciemno. Zegarek posiada wysokiej jakości mechanizm o naciągu mechanicznym. To doskonały prezent dla mężczyzny, który ceni sobie sportowy styl w połączeniu z wysoką jakością.

Kolejnym polecanym przez nas zegarkiem jest zupełnie inna odsłona Omegi Seamaster Planet Ocean 600m Co-Axial . Ten zegarek już na pierwszy rzut oka jest znacznie bardziej nowoczesny i mniej wyważony. Sportowe wzornictwo łączy się tu z ciekawą kolorystyką. Srebrna koperta i bransoleta ciekawie komponują się z pomarańczowym bezelem i czarną tarczą, na której znajdują się srebrne i pomarańczowe znaczniki czasu. Czasomierz wyposażony jest w wysokiej klasy mechanizm o naciągu automatycznym. To zegarek idealny dla tych, którzy lubią dodatki w nieco ekstrawaganckim stylu.

Na koniec zegarek idealny dla koneserów Omega De Ville Prestige Co-Axia. Wskazany model będzie doskonałym prezentem dla taty, który ceni sobie elegancki design. W tej odsłonie Omegi zarówno koperta jak i tarcza wykonane są ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Delikatne znaczniki i wskazówki oraz datownik wspaniale razem się komponują. Dodatkowej elegancji nadaje zegarkowi skórzany, czarny pasek. Poza wyglądem czasomierz Omega De Ville ma także wysokiej jakości mechanizm nakręcany automatycznie.

Omega to marka, której nie powstydziłby się żaden mężczyzna. Nie ważne czy jest nim tata czy James Bond. Zegarki Omega pasują każdemu i każdy znajdzie wśród oferowanych modeli coś dla siebie. Wszystkie zegarki tego producenta, niezależnie od wyglądu wyposażone są w doskonałej jakości mechanizm, który zapewnia im sprawne funkcjonowanie przez wiele lat. Zakup zegarka na Dzień Ojca to doskonały pomysł, a zegarki Omegi świetnie sprawdzą się w roli prezentu.