Doskonalenie przez 150 lat mechanizmów zegarków w przedsiębiorstwie Tag Heuer sięga technicznych możliwości. Świadczą o tym sukcesy jego produktów na świecie.

Zajęto się więc tym, co otwiera przed projektantami nowe perspektywy: wzornictwem, kolorystyką. Np. w  męskim eleganckim zegarku typu Racing z serii Monaco  model  CAW2111.FC6183 przeważa kolor niebieski tarczy, bransolety z krokodylej skóry, ale w ten podstawowy kolor ostro wcina się czerwień wskazówek sekundnika a  także jeszcze dwóch  na małych prostokątnych tarczach z dodatkowymi funkcjami czasomierza o charakterze sportowym. Poza tym na tarczy wyraźnie zarysowuje się biel  wskazówek godzin i minut, markery. Kolorystykę produktu wzbogaca szafirowe szkło. Cena rynkowa 20960, u nas 17799 zł.

Niebiesko-żółty

Poniżej 6 tys. zł. można u nas nabyć elegancki męski zegarek sportowy model SAR8A80. FT6060 utrzymany w kolorze niebiesko- żółtym. Niebieska jest tarcza z białymi świecącymi wskazówkami i markerami, zaś żółta gumowa bransoleta.

2

Koperta, sprzączka, bezel są tytanowe, a szkło szafirowe. Średnica – 46 mm, grubość 12,80 mm. Jest wyposażony w napęd kwarcowy zasilany bateriami, ruch sekundnika  na osobnej tarczy skokowy. Ma  stoper oraz wyraźny w białym okienku datownik. W oryginalnym pudełeczku Tag  Heuer, z dwuletnią gwarancją, klientowi dostarczany jest na nasz koszt.

Wielokolorowy

Na rynku do nabycia za 21810 zł, a u nas za 18519 zł,  jest  model CV5111.FC6335. Przez producenta męski elegancki zegarek o charakterze sportowym określony jako wielokolorowy. Przede wszystkim wielokolorowa jest tarcza z  dominującą bielą, z czarnymi mniejszymi tarczami z dodatkowymi funkcjami nieodzownymi w czasomierzu o charakterze sportowym, z czerwoną wskazówką sekundnika, z białymi wskazówkami godzin i minut, z czerwonym logo.

3

Szkło szafirowe odporne na zarysowania. Bransoleta jest niebieska z cielęcej skóry. Ma średnicę 41 mm, grubość 14 mm. Materiałem podstawowym jest  polerowana stal. Tag Heuer daje dwuletnią gwarancję, a  sklep nasz zapewnia darmową przesyłkę.