Każdy wiek ma swe prawa, potrzeby. Potwierdzeniem tego są zegarki Invicta.  Seria Anatomic  powstała z myślą o chłopcach wchodzących w wiek męski, w okres, w którym jeszcze ma się pewne upodobania młodzieńcze, lecz okoliczności skłaniają do ustępstw na rzecz innej estetyki.

„Anatomic Srebrny/Plastkik” ,oznaczony numerem 1667, ma wiele cech zegarka męskiego o charakterze sportowy, lecz nie brakuje mu też prowokującego wyglądu, jakim chętnie wyróżnia się  młodość. Dominuje  jaskrawo żółta szeroka plastikowa bransoleta z zatrzaskowym stalowym zapięciem, pewnie utrzymująca całość zegarka o średnicy 45 mm,     grubości  13 mm. Tarczę ma srebrną ze świecącymi wskazówkami i markerami. Szkło mineralne, odporne na zadrapania. Typ napędu kwarcowy Invicta Japanese, zasilany bateriami. No i to, co cechuje czasomierz o charakterze sportowym:  wodoszczelność 10 ATM, osobna tarcza sekundowa, stoper, okienko wyświetlające dzień i rok. Cena rynkowa 3320 zł, u nas 719 zł. Kupujący dostaje go w żółtym  firmowym pudełeczku, z dwuletnią gwarancją, a my opłacamy przesyłkę.

Kolor kanarkowy kontrastujący z kruczą czernią

Ten model 1991 na pewno zwróci uwagę niejednego młodego klienta dysponującego niewielką ilością gotówki; na rynku wyceniano go na 5530 zł, u nas można nabyć już za 959 zł. To niejedne jego walory. Tarczę ma czarną ze świecącymi białymi cyframi arabskimi z markerami, a także ze świecącymi białymi wskazówkami. Również czarna jest koperta, podobnie jak bezel.  Szeroka  gumowa bransoleta ma kolor żółty.  Średnica zegarka kwarcowego zasilanego bateriami  wynosi 51 mm, a grubość 15 mm. Podobnie jak inne kupowane u nas zegarki Invicta ma dwuletnią gwarancję, a klientowi dostarczany jest na nasz koszt.

Zegarek beczkowaty

Model 18921 o wymiarach  45 mm, grubości 17 mm, ma kształt beczkowaty. Jest to męski, elegancki  zegarek o charakterze sportowym. Elegancję tworzą: koperta ze szczotkowanej stali w odcieniu złota, bransoleta z czarnej cielęcej skóry, szara tarcza  z arabskimi cyframi, zatrzaskowe zapięcie ze stali w odcieniu złota i z takiego samego materiału i w podobnym kolorze bezel, no i 25 umieszczonych w mechanizmie  klejnotów. Natomiast charakter sportowy czasomierzowi nadają takie funkcje jak wodoszczelność 10 ATM, osobna tarcza sekundowa oraz stoper. Cena rynkowa 21440 zł, natomiast u nas otrzymać można go za 4669 zł. Nabywca otrzymuje go w firmowym pudełeczku, z dwuletnią gwarancją, z opłaconą przez nas przesyłką.