Różnorodność wyboru

Większość producentów przed wejściem na rynek stara się jak najdokładniej określić target dla swego wyrobu, grupę odbiorców. Tak też zrobiła firma Fossil nim przedstawiła swe propozycje na zegarki ze swym logo. Skierowali je do posiadaczy niewysokich budżetów. Rozpiętość cen jest co prawda duża, ale – uwzględniając możliwość niewysokich rat – na każdą kieszeń.

Jakość produktu

Współczesny rynek szybko eliminuje towary nieudane. Tej selekcji Fossil, nie musi się obawiać. Są eleganckie i dla sportowców wyczynowych, dla spacerowiczów w alejkach parkowych, pracowników renomowanych firm, dla mężczyzn i kobiet, dla młodszego pokolenia i w starszym wieku.

1ee5d07efde0ae1bcb5373ade0adbb2c

Skąd przekonanie, że produkty te mają tak szeroki target? Zawdzięczają one oryginalności i precyzyjnej realizacji projektu techników, stylistów. Komfort ich użytkowania zapewnia mechanizm kwarcowy o najwyższej precyzji, a gwarancję pewności produktu w trudnych do przewidzenia okolicznościach stanowi solidne wykonanie z najlepszych dostępnych dziś materiałów: stal szlachetną na kopertę, skórę na pasek, mineralne szkło odporne na zarysowania.

Zegarki Fossil różnią się wyposażeniem. Wiadomo, że młodemu człowiekowi nie wystarczą wskazówki na tarczy o metalowym połysku, będzie na niej szukał datownika, zechce mieć pewność, że pływając nie zniszczy zegarka. O trwałości mechanizmów zapewniają japońscy producenci, którzy posiadaczom umożliwili oglądanie przez przezroczystą tarczę serca mechanizmu

Fossil szczególnie dla kobiet, wyróżnia subtelne zdobnictwo, delikatne bransolety lub paski, ciepłe kolory łatwo harmonizujące z biżuterią czy odzieżą.