Sportowe zegarki męskie G-Shock

Casio to znany i ceniony producent zegarków elektronicznych. To właśnie ta firma wypuściła na rynek sławny zegarek połączony z kalkulatorem. To jednak nie jedyna innowacja wprowadzana w świat zegarków przez Casio.

Zegarki Casio mają wiele zalet, wśród nich są doskonała jakość, nowoczesność i relatywnie niska cena. Dlatego też wiele modeli zegarków, które są wypuszczane na rynek pozostają tam na długie lata. Doskonałym tego przykładem są zegarki męskie z serii G-Shock. Seria ta cieszy się niesłabnącą popularnością już od ponad 30 lat. Jest szczególnie ceniona w gronie miłośników sportu. Przede wszystkim zegarki te są wykonane z doskonałej jakości materiałów i z zastosowaniem najnowszych technologii. Dzięki temu dzisiejsze modele tej serii mają wodoszczelność rzędu 200 metrów. Ponadto zegarki męskie Casio G-Shock charakteryzuje wiele dodatkowych funkcjonalności, które utożsamiane są właśnie z tą marką. Tym samym kupując zegarek z tej serii z pewnością będzie on posiadł alarm, timer, stoper oraz wieczny kalendarza. Niektóre modele dodatkowo wyposażone są w wysokościomierz czy miernik czasu światowego. A wszystkie te gadżety umieszczone są w bardzo ładnej obudowie o nowoczesnym, sportowym designie.

G-Shock-Lovers-Collection-2010-1

Zegarki męskie G-Shock stały się ostatnio chętnie kupowane także przez kobiety. Duża wytrzymałość, wstrząsoodporność, wodoszczelność i wiele funkcjonalności a przy tym nowoczesny wygląd zostały również docenione przez panie. Jak dotąd na rynku zegarków nie było damskiego odpowiednika G-Shock, dlatego też firma Casio postanowiła to zmienić. Już w pierwszym kwartale tego roku do sprzedaży trafi damska wersja tych popularnych zegarków męskich. Mniejsza koperta oraz bardziej kobieca kolorystyka to jedyne różnice w stosunku do męskich modeli. Zobaczymy, czy nowy pomysł Casio na zegarki damskie przyjmie się tak samo dobrze jak męskie G-Shock.