Często zastanawiamy się jaki prezent kupić z okazji imienin, urodzin, dnia matki czy na gwiazdkę dla kobiety. Oczywiście można standardowo podarować bukiet kwiatów czy bombonierkę, ale można tez spróbować czegoś innego. Tommy Hilfiger przygotował dla wszystkich kobiet specjalny zestaw upominkowy, którym warto się zainteresować.

W zestawie upominkowym znajduje się to, co kobiety lubią najbardziej – czyli biżuteria, a do tego bardziej praktyczny dodatek – zegarek. Zarówno bransoletka jak i zegarek wykonane są ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota. Delikatny wzór bransoletki oraz jej uniwersalny wygląd sprawia, że świetnie będzie prezentowała się zarówno na ręce nastolatki jak i jej mamy. Warto przy tym wspomnieć, że również zegarek damski Tommy Hilfiger, który został wybrany do tego zestawu ma niezwykle uniwersalny wygląd.

full_img_368752

Elegancja i uniwersalność to jednak nie jedyne zalety tego zestawu. Dzięki temu, że wykonany jest ze stali szlachetnej jest on bardzo odporny, co sprawia, iż można się nim cieszyć przez wiele lat. Warto podkreślić także, że szkiełko zegarka wykonane jest ze szkła mineralnego, które jest odporne na pęknięcia.

Zestaw upominkowy przygotowany przez firmę Tommy Hilfiger świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla najbliższych kobiet. Może więc warto w tym roku postawić właśnie na taki upominek na szczególną okazję.