Po produkcie swego czasu eksponowanym w rajdach Formuły 1, obnoszonym przez takich aktorów jak Brad Pitt, czy sportsmenkę Marię Sharapową, możemy oczekiwać wysokiej jakości. Również i ceny. Zegarki Tag Heuer na pewno zasługują na dobrą opinię i odpowiednią do wartości produktu cenę.

Z kolekcji Monaco na stanie w naszym sklepie jest CAW211P.FC6356 w cenie rynkowej 21810 zł, obecnie dostępnego za 18519 zł. Wyróżniające cechy: niebieski, skóra. Niebieska jest prostokątna 39 mm tarcza ze świecącymi markerami i wskazówkami utrzymanymi w kolorach bieli, czerwieni oraz czerni, natomiast bransoleta jest z czarnej skóry. Kopertę, bezel, zatrzaskowe zapięcie, dekiel są z polerowanej, szczotkowanej stali, a szkło jest odporne na zarysowania. Wyposażony został w napęd Tag Heuer Calibre 11, z płynnym ruchem sekundnika, który posiada osobną tarczę, podobnie jak stoper. Jego wodoszczelność to 10 ATM. Do darmowej przesyłki dołączona zostanie dwuletnia karta gwarancyjna. W zbliżonej cenie (rynkowa 20520 zł, u nas 17429 zł) jest zegarek oznaczony symbolem CAR2A1Z.FT6044. Całość produktu utrzymano w czarnym kolorze, zatem czarne są: bransoleta, szkieletowa tarcza, bezel. Męski elegancki zegarek   o charakterze sportowym ma napęd Tag Heuer Calibre 01. Wyposażony został w tachometr, stoper, a na tarczy ze świecącymi wskazówkami ustawić można datę.

Dla kobiet

Skoro Szarapowa, liderka rankingu singlowego WTA, milionerka, spośród wielu ofert wybrała zegarek z kolekcji Tag Heuer, to nie powinno być wątpliwości, że czasomierze z tą marką spotkają się z zainteresowaniem kobiet. Sugestię tę może potwierdzić model WAR2414.BA0776, niewielki, bo o średnicy 28 mm. Określany jest jako elegancki, biały, stalowy, w cenie rynkowej 11350 zł, u nas dostępny za 9699 zł. Jego elegancja tkwi w nawiązaniu do wzorów tradycyjnych. Tarcza z masą perłową z diamentami utrzymana jest w bieli, natomiast do stworzenia koperty, bransolety, zatrzaskowego zapięcia, bezela użyto polerowanej stali. Szkło ma szafirowe odporne na zadrapania. Nakręcany jest automatycznie, z płynnym ruchem wskazówek. Nabywca otrzymuje zegarek Tag Heuer bez opłat za przesyłkę, w czarnym firmowym pudełeczku, z dołączoną dwuletnią gwarancją.