Zegarek wyraża naszą osobowość. Mówi o tym, czy mamy minimalistyczne podejście do życia, czy wolimy nowoczesne i skomplikowane gadżety. Podkreśla strój, pokazuje czas, towarzyszy w treningach, a nawet umożliwia szybkie dokonywanie płatności. Dlatego warto w niego zainwestować, nawet odkładając przewidzianą kwotę przez dłuższy czas.

Zegarki Breitling są ucieleśnieniem nowoczesnych, prestiżowych zegarków – świetnej jakości, o ciekawym designie, wielofunkcyjne i inspirujące. Czym jeszcze przyciąga ta szwajcarska marka i jak zaskarbiła sobie wiernych klientów z całego świata?

Doskonała jakość

Tym, co liczy się w przypadku stylowego, luksusowego zegarka, jest wspaniała jakość. „Szwajcary” firmy Breitling od wielu, wielu lat przeganiają w tym aspekcie konkurencję. Sama firma określa się jako mająca „obsesję na punkcie jakości”. Wytrzymały i niezawodny mechanizm gwarantuje długotrwałe użytkowanie i niezawodność, niezależnie od warunków. To dobre kryterium dla każdego, kto chce, by jego zegarek dotrzymał mu kroku w każdym momencie życia – podczas ćwiczeń, w pracy, w czasie spotkania ze znajomymi. Świadomość noszenia zegarka wykonanego z dbałością o każdy detal to także prawdziwa przyjemność.

Szwajcarskie mechanizmy słyną z tego, że nie psują się całymi latami. Przez wieki ich producenci doprowadzili swoje rzemiosło do perfekcji. Doskonałe mechanizmy uzupełnili także wytrzymałymi szkłami i pięknymi paskami oraz bransoletami. Trudno się więc dziwić, że szwajcarscy producenci zegarków cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony wielbicieli doskonałej jakości.

Nowoczesny design

Zegarki Breitling spełniają także kryteria nowoczesności – pasują zarówno do stylizacji biznesowych, jak i sportowych. Dzisiejszy świat wymaga elastyczności w wielu zakresach, także w stylu. Dlatego klasyczne, garniturowe zegarki nie są już zbyt popularne. Breitling tworzy zegarki inspirowane lotnictwem, stale dostosowywane do dzisiejszych kanonów mody. W wielu modelach widać jednak silne nawiązania do tradycji w kwestii męskich zegarków. Końcowy efekt to piękne, klasyczne, a zarazem nowoczesne zegarki, które pomogą odnaleźć się stylistycznie w dowolnej sytuacji.

Zegarki Breitling

Marka Breitling od roku 1884 słynie z produkcji wysokiej jakości zegarków dla lotnictwa. Dziś noszą je nie tylko lotnicy, jednak w designie pozostał charakterystyczny szlif. Flagowy, doskonale znany wśród osób zainteresowanych zegarkami model to Navitimer 1 B03 Chronograph Rattrapante 45. Oprócz niego w ofercie marki znajdują się projekty bardziej i mniej klasyczne, wyposażone w funkcję doganiającej wskazówki a także z chronografem. Cechą charakterystyczną tej szwajcarskiej marki oprócz lotniczego designu jest dbałość o najdrobniejsze szczegóły i wysoką jakość wykończenia produktów.