Wielkimi krokami zbliżają się dwa szczególne dni w roku, kiedy możemy okazać wdzięczność i miłość naszym rodzicom. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Ojca, wiele osób będzie poszukiwać idealnego prezentu, który będzie wyrazem naszej pamięci o rodzicach. Dobrym rozwiązaniem może być zegarek – prezent praktyczny i długowieczny, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dlaczego warto zdecydować się na czasomierze marki Longines?

Longines – tradycja gwarancją jakości

Szwajcarska manufaktura Compagnie des Montres Longines funkcjonuje od 1836 r. i jest jedną z najstarszych znanych marek. W ciągu wielu lat swej historii wyprodukowała wiele cenionych i znanych modeli. Jedną z najważniejszych jej zalet jest to, że zegarki Longines posiadają niezawodny mechanizm, który gwarantuje precyzyjne odmierzanie czasu i długowieczność. Jeśli więc zależy nam na prezencie, który będzie służył przez lata, powinniśmy rozważyć wybór modeli sygnowanych tą marką.

 

Longines – dla eleganckich kobiet

Zegarki Longines będą doskonałym prezentem z okazji Dnia Matki. Wybór modeli, a tych jest naprawdę sporo, powinniśmy uzależnić od stylu i upodobań obdarowywanej osoby. Delikatne czasomierze z okrągłą kopertą i minimalistycznym wzornictwem na pewno przypadną do gustu każdej kobiecie. Możemy zdecydować się jednak na inną, bardziej prostokątną kopertę, która w połączeniu z czarnym paskiem albo stalową bransoletą będzie doskonałym atrybutem nowoczesnej, pewnej siebie kobiety stawiającej na szyk i elegancję.

Dla mężczyzn z klasą

Również z okazji Dnia Ojca znajdziemy bez większych problemów odpowiedni model sygnowany przez Longines. W ofercie znajdziemy niezwykle nowoczesne zegarki na bransolecie z dużymi kopertami, które przypadną do gustu pewnym siebie mężczyznom. Jeśli poszukujemy dla ojca zegarka bardziej uniwersalnego, który zawsze będzie mógł założyć niezależnie od okoliczności, możemy zdecydować się na klasyczne, minimalistyczne koperty zegarków. W połączeniu ze skórzanym paskiem będą stanowić idealny prezent dla każdego mężczyzny.