Z dnia na dzień bliżej do wigilii i choinkowych prezentów, dlatego nie warto zwlekać z poszukiwaniami i jak najszybszym zakupem upominków dla najbliższych. Nasz sklep w swojej bogatej ofercie posiada wiele modeli zegarków, w tym również takie, które z pewnością przypadną do gustu miłośniczkom sportu.

Casio Baby-G

Casio Baby-G to seria modeli zegarków skierowanych głównie do ludzi młodych. Czasomierze z tej serii charakteryzuje nowoczesny design, duża ilość funkcji dodatkowych oraz ciekawa kolorystyka. Wśród modeli z tej serii można znaleźć także interesujące zegarki sportowe np. model BGD140. Jest to zegarek delikatny w swoim wyglądzie, ale równocześnie posiadający szeroka gamę różnych dodatkowych funkcji. Wśród nich można wymienić m.in. wieczny kalendarz, czas na świecie, wyświetlanie czasu w 24-godzinnym trybie, Yacht timer oraz wodoszczelność na poziomie 200 metrów. Warto także wspomnieć, że zegarek jest wstrząsoodporny. Model ten wykonany jest w dużej mierze z tworzywa sztucznego, co podkreśla jego nowoczesny wygląd. To doskonały upominek dla młodej kobiety ceniącej sobie na równi wygląd i funkcjonalność użytkowanych sprzętów.

casio-blx-100-7ber-baby-g-blx-100-7ber-

http://www.czaszegarkow.pl/casio-baby-g-bialy-zywica-z-tworzywa-sztucznego-o423-mm-p-18365.html

 

 

Certina – kobieca wersja sportu

Zegarki Certina charakteryzuje niezwykła elegancja. Można ją zobaczyć nie tylko w modelach biżuteryjnych, ale również sportowych. Modelem, który świetnie sprawdzi się w roli prezentu pod choinkę dla eleganckich miłośniczek sportu jest C014.217.37.051.00. Pod tym skomplikowanym oznaczeniem ukryty jest delikatny, sportowy zegarek. Model ten łączy w sobie nowoczesne wzornictwo, doskonałej jakości tworzywa oraz funkcjonalność. Pasek zegarka wykonany jest z tworzywa sztucznego, koperta z bardzo modnej w tym roku stali w kolorze różowego złota. Na cyferblacie poza oznaczeniem godzin i minut znajduje się również stoper. Szkiełko wykonane jest z szafiru odpornego na zarysowania. Ponadto zegarek jest wodoszczelny i wstrząsoodporny. Świetnie sprawdzi się podczas codziennego joggingu, w pracy jak i na spotkaniu w gronie przyjaciół. Dla kobiet ceniących sobie modny i elegancki wygląd połączony z funkcjonalnością zegarek Certina będzie wprost idealny.

zegarek-damski-certina-ds-first-lady-ceramic-c014-217-37-051-00_1