Marka Rolex jest szeroko znana i bardzo ceniona w świecie zegarmistrzowskim. Eleganckie wzornictwo i doskonałe wykonanie to główne cechy charakteryzujące tę markę. Rolexy to także marzenie wielu mężczyzn, którzy nie zawsze potrafią się do niego przyznać. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą czasomierzy tej marki, która znajduje się w ofercie naszego sklepu.

Zegarek godny króla

Air King to jeden z modeli zegarków Rolex. Jego niebieska tarcza wspaniale prezentuje się w zestawieniu ze stalowym kolorem koperty i bransolety. Wszystkie elementy znajdujące się na cyferblacie wykonano z materiałów świecących, dzięki czemu są bardzo wyraźne. Ciekawostką dla wielu dzisiejszych użytkowników zegarków może być to, iż ten model trzeba nakręcać. Dziś, kiedy niemal wszystkie zegarki zasilane są bateriami lub za pomocą ogniw solarnych Rolex nadal stawia na mechanizmy nakręcane ręcznie. Dla miłośników zegarków najlepszej jakości ważną informacją będzie to, że Rolex Air King posiada certyfikat COSC, który nadaje mu rangę chronometru. To, jak skomplikowany mechanizm drzemie w jego wnętrzu można zobaczyć choćby tutaj:

http://www.czaszegarkow.pl/rolex-air-king-niebieski-stal-o34-mm-p-3217.html

 

Rolex na sportowo

Zegarki marki Rolex zawsze prezentują się elegancko nawet jeśli wybrany model jest oznaczony jako sportowy. Doskonałym tego przykładem jest Rolex Daytona sprawdź tutaj. Koperta i bransoleta tego zegarka wykonane są ze stali szlachetnej i 18 karatowego żółtego złota. Na niebieskiej tarczy znajdują się świecące cyfry i wskazówki. Cyferblat jest również wyposażony w trzy malutkie tarcze stopera. Poza stoperem zegarek ten jest wyposażony także w tachometr. Warto wspomnieć również, że model ten jest wodoszczelny i posiada certyfikat COSC. To doskonały zegarek dla mężczyzn ceniących sobie jakość i doskonały wygląd.