Sezonowa obniżka objęła także zegarki Daniel Wellington, co można sprawdzić u nas.  Ale nie przeceną zamierzamy Państwa zainteresować, choć i ona może okazać się istotna przy wyborze popularnego na świecie szwedzkiego produktu. Czy nie pora na zakup czegoś luksusowego, dla siebie lub kogoś?

Jeżeli tak, to zegarek firmy daniel wellington powinien być brany pod uwagę. Firma jak i jej produkty mają piękną legendę powstania, mianowicie pomysł na zegarek w przyszłości opatrzony monogramem DW z przewrotnie odwróconym D, zrodził się z zauroczenia elegancją prezentowaną w prostocie.

daniel-wellington-5057-187251-1

I tej estetycznej zasadzie firma od chwili jej powstania do dziś pozostaje wierna, co gwarantuje jej stałą, niezachwiana obecność na rynku.

Wielki wybór

Na pewno nie będzie Państwu łatwo spośród posiadanych u nas na stanie zegarków Daniel Wellington szybko i zdecydowanie opowiedzieć się za jednym. Zatem służymy pomocą, udostępniając na naszym blogu dokładne opisy każdego z nich, Państwu pozostawiając wybór. Istotę prostoty produktów można już poznać przy pierwszym kontakcie – z   firmowym pudełeczkiem, niewielkim, płaskim, ze skromnym podaniem nazwy producenta na wierzchu. Cechę prostoty odkrywamy w każdym prezentowanym zegarku. Nawet te przeznaczone dla kobiet nie próbują zastępować biżuterii, również są szlachetnie proste, różniące się od męskich przede wszystkim wielkością.

https://vimeo.com/122316756

Zegarki Daniel Wellington na przegubie ręki leżą jak listki, bo ich grubość nie przekracza 6 mm, a zatem są bardzo płaskie, okrągłe, co jednak wystarcza do wmontowania najnowszych mechanizmów napędu, a więc kwarcu w połączeniu z baterią. Oczywiście te z wyglądu tradycyjnie wyglądające zegarki tworzone są z najnowszych dostępnych materiałów, i tak koperty są z polerowanej stali, na tarczę patrzy się przez szkło mineralne. Kolorystyczna gama uwzględnia te, jakie przypisuje się produktom ekskluzywnym, a więc biel złoto, krem, róż. Skórzane paski mają różne delikatne odcienie, jedynie te tzw. materiałowe są w bikolorze. Proszę uważnie przyjrzeć się każdemu z eksponowanych zegarków, zapoznać się z opisem i przyjąć życzenia właściwego wyboru, uwzględniając także sezonową obniżkę cen.