Liczba 2015 większości z nas kojarzy się z bieżącym rokiem. W przypadku Armaniego liczba ta nabiera zupełnie innego znaczenia – jest nią oznaczony jeden z modeli zegarków damskich.

Zegarki Armani znaczone są zazwyczaj połączeniem liter i cyfr. W przypadku wspomnianego modelu jest to AR2015. Pod tym numerem kryje się bardzo elegancki srebrno-perłowy zegarek damski.

Wygląd

Model AR2015 charakteryzuje się elegancką bransoletą wykonaną zestali szlachetnej. Delikatna plecionka prezentuje się naprawdę wspaniale, zwłaszcza w połączeniu ze srebrną kopertą zegarka oraz unikalną perłową tarczą.

Materiały

Zegarki Armaniego charakteryzuje doskonała jakość materiałów używanych do ich produkcji. Również w przypadku tego zegarka mamy do czynienia z bransoletką i kopertą wykonanymi ze stali szlachetnej odpornej na rdzę i zabrudzenia. Tarcza zegarka wykonana jest z masy perłowej o delikatnie opalizującej barwie, zaś cyfry i wskazówki zrobiono ze stali szlachetnej. Całość jest bardzo trwała i elegancka. Warto także wspomnieć o szkiełku zegarka, które wykonane jest ze szkła mineralnego, odpornego na zarysowania.

Mechanizm

AR2015, podobnie jak większość zegarków Armaniego, wyposażony jest w mechanizm kwarcowy pobudzany impulsem elektrycznym z baterii.

2015-mens-armani-watches

Warto wiedzieć

Zegarki Armani zaliczane są do tzw. zegarków modowych. Ten typ czasomierzy charakteryzuje się eleganckim wyglądem zgodnym z panującymi trendami mody. Niestety nie należą one do czasomierzy z najwyższej półki, jeśli chodzi o jakość. Również w przypadku tego modelu warto pamiętać, że szkło mineralne jest dobre, ale jeśli zależy nam na zegarku odpornym na zadrapania i wszelkie zniszczenia lepiej wybrać model ze szkiełkiem szmaragdowym. AR2015 jest też zegarkiem wodoszczelnym. Warto jednak zaznaczyć, że odporność rzędu 30 m, nie pozwala nurkować w tym zegarku, ale zamoczenie podczas mycia rąk z pewnością mu nie zaszkodzi. Te wszystkie niedogodności nie stawiają jednak tego zegarka na straconej pozycji, ponieważ podczas użytkowania w zwykłych warunkach sprawdza się świetnie.