Casio na wiosnę

Na dworze coraz cieplej i na ulicach pojawia się coraz więcej osób chcących aktywnie spędzać czas. Znacznie wzrosła liczba rowerzystów na ulicach miast, a także biegaczy w parkach i na zielonych skwerach. Cała Polska zieleni się i kwitnie, o czym nie zapomniał także producent sportowych zegarków –firma Casio.

Wiosenna kolorystyka

Wiosenna, radosna kolorystyka zawitała w Casio na dobre. Najciekawszym zestawieniem barw cieszą oczy damskie zegarki Casio z serii Baby-G. Doskonałym przykładem jest BG-5607-9ER – zegarek, który łączy w sobie radosną żółć, zieleń, róż i granat. Połączenie tych kolorów i prostego kształtu sprawia, że ten model zegarka jest idealny dla nastolatek, ale nie tylko.

1

Żółty jak forsycja

Forsycje to jedne z pierwszych kwiatów, które pojawiają się na miejskich skwerach i w parkach. Piękny, żółty kolor kwiatów wspaniale wygląda między delikatnymi zielonymi listkami krzewu. Podobnie prezentuje się żółty damski zegarek Casio Baby-G BA-110BC-9AER. Jest idealny dla młodych kobiet ceniących sobie nowoczesny design.

casio-BA-110BC-9AER_MED

Błękitne niebo

Dla pań lubiących kolorowe dodatki, ale wolących nieco bardziej stonowane barwy idealnym zegarkiem będzie model BGA-130-2BER. Błękitny kolor świetnie się prezentuje w połączeniu ze sportowym strojem. Dodatkową zaletą tego zegarka jest jego „dziewczęcy” wygląd.

3

Kolorowo i sportowo

Wszystkie wymienione damskie zegarki Casio są nie tylko piękne, ale również funkcjonalne. Każdy z nich jest wstrząsoodporny, wodoszczelny i wodoodporny. Dodatkowo zegarki te posiadają wiele funkcjonalności, w które wyposażone są obligatoryjnie zegarki Casio takie jak timer, alarm, czas światowy czy stoper.

Zegarki Casio świetnie sprawdzają się o każdej porze roku, ale powyższe modele to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o tegoroczną wiosnę. Zachęcamy do ich obejrzenia i zakupu.