Fossil – liczy się każdy nabywca

Nie utrzyma się na rynku producent, który go nie pozna, nie przeprowadzi badań, co jest na nim poszukiwane,  na co jest moda, co jest odrzucane,  jakie wyroby zalegają w hurtowniach.

Powodzenie serii zegarków marki Fossil firma zawdzięcza stylistom, projektantom różnych modeli dla mężczyzn, kobiet i młodzieży, no i oczywiście pracownikom marketingu.  Ale chyba przede wszystkim tym ostatnim przystępną cenę.

Beżowy za 659 zł

Model FS5152 – zegarek przeznaczony dla aktywnych sportowo mężczyzn. Fossil określił go jako beżowy-skórzany, bo  wyróżniony bransoletą ze skóry w kolorze beżu.

1

W takim samym kolorze jest też tarcza z bardzo wyraźnymi cyframi rzymskimi, ze świecącymi wskazówkami. I coś dla sportowców: wodoszczelność 5 ATM, osobna tarcza sekundowa, no i oczywiście niezbędny stoper.

Różowy za 485 zł

Model FS5156 –  dla mężczyzn chętnie spędzających wolny czas na łonie natury, gdzie przydatne mogą być takie funkcje czasomierza jak jego wodoszczelność  (5 ATM), osobna tarcza sekundowa, stoper.

2

Nazwany przez Fossil różowym, bo jego tarcza za mineralnym szkłem, markery mają odcień różowego złota. Bransoletę ma z brązowej skóry, a kopertę, klamrę z trzpieniem, bezel ze stali szczotkowanej, polerowanej.

Szampański za 829 zł

Model JR1479 – elegancki męski zegarek sportowy o średnicy 50 mm, grubości 14 mm, z kopertą, bransoletą, zatrzaskowym zapięciem, z bezelem ze szczotkowanej polerowanej stali  w odcieniu złota.

fossil-JR1479_MED

A szampański, bo ma tarczę  w tym kolorze, czego świadomość miał Fossil, wysyłając go na rynek. Sportowy, bo wykazuje się wodoszczelnością 10 ATM, ponadto ma osobną tarczę sekundową oraz stoper. Wskazuje też dzień miesiąca. Typ napędu: kwarc zasilany bateriami, ze skokowym ruchem sekundnika.

Biały za 659 zł

Model FS4795 z serii Dean przeznaczony jest dla mężczyzn o sportowych zainteresowaniach. Ale na pewno przy jego wyborze nie  tylko  wyposażenie w  funkcje będą decydować, lecz także jego estetyczny wygląd  nadany przez Fossil.

4

Ma średnicę 45 mm, grubość 11 mm, kopertę, bransoletę, bezel, zatrzaskowe zapięcie sprzączki ze szczotkowanej polerowanej stali, a za szkłem mineralnym odpornym na zadrapania białą tarczę ze świecącymi cyframi arabskimi. Wyposażono go w napęd:  Fossil Chronograph Quartz zasilany bateriami.