Niepodważalne rekomendacje

Czy dla zegarka może być lepsze polecenie zakupu niż kilkusetletnia tradycja producenta? Produkty firmy, nazwanej później Tag Heuer  (1985 r.), na rynek weszły w 1860 roku. Czy od reklamy produktów jest coś bardziej wiarygodnego od opinii jego użytkowników?

W 1920 roku stopery Hauer były używane do pomiaru czasu na Igrzyskach Olimpijskich w Antwerpii, osiem lat później w Amsterdamie, a kiedy w roku 1969  w firmie skonstruowano Microtimer odmierzający czas z dokładnością do 1/1000 sekundy –  to w 1974 roku dokonywał on pomiaru czasu Ferrari w Formule 1.

Na tym Szwajcarzy nie poprzestali, stale technicznie wzbogacali swe produkty, co spotkało się z uznaniem w 2005 roku Tag Heuer  za jedną z najbardziej nowatorskich firm w Europie.

Gwarancja niezawodności

W reklamach zegarków bardzo często pojawia się epitet elegancki. Zegarki Tag Heuer mogą się obyć bez  nadużywania go, tym bardziej że zewnętrzny polor jest raczej rzeczą gustu. Nikt nie zaprzeczy, że produkty tej firmy mają wysmakowaną stylistykę, swym wyglądem budząc zainteresowanie  nie tylko znawców oceniających je na europejskich i światowych wystawach. Ponadto ich wyróżniającą cechą jest szwajcarska niezawodność. Przewidziane w umowie  dwa lata gwarancji to tylko biznesowa asekuracja, bo  ich bezpieczne użytkowanie  jest trudne do wymierzenia, raczej mają opinię bezterminowej trwałości. Np. może to sprawdzić nabywca męskiego zegarka  model  CAR2111.FC6291 z serii Carrera, wyróżniony w kolekcji określeniem: srebrny/skóra, bo ma srebrną tarczę, a bransoletę  ze skóry krokodyla. Ale nie tylko tarcza  zasługuje na uwagę. Pod szafirowym szkłem odpornym na zarysowania  jest  bardzo czytelne odmierzanie przez wskazówki godzin, minut, sekund. Zegarek wyposażono w napęd  firmy  Tag Heuer. Na pewno wart jest na rynku   17690 zł, a u nas 15039 zł.

Wyróżniony formą i wnętrzem

W kolekcji wyrobów Tag Heuer łatwo znaleźć zegarki, których stylistyka dowodzi udanych poszukiwań projektantów. Na pewno do nich należy zegarek w cenie rynkowej  20960 zł,  a u nas 17799 zł. Jest to model CAW2111.FC6183, męski czasomierz typu Racing.

tag-heuer-monaco-CAW2111.FC6183_MED

Pod szafirowym  szkłem odpornym na zarysowania, o nietypowym  kształcie kwadratu (39 mm), na niebieskiej tarczy ze świecącymi wskazówkami białymi dla godzin, czerwonymi dla dokładniejszego odmierzania czasu w sekundach, umieszczono także stoper, datownik. Na jego cenę składają się: firmowy napęd  Calibre 12 z 55 klejnotami, niebieska bransoleta ze skóry krokodyla. Nabywca otrzymuje go  z opłaconą przez nas przesyłką w eleganckim firmowym pudełku, z dołączoną dwuletnią gwarancją na cały świat.