W  zwyczaju handlowców, producentów są okresowe obniżki cen. Dla wielu zainteresowanych to okazja nabycia  tańszych towarów. Z pomocą przychodzi  także Internet. Skorzystajcie i Państwo z niego, poznajcie oferty, które być może Was zainteresują.

Sporym przecenom poddane zostały także zegarki Casio Np.  prostokątny męski zegarek sportowy o wymiarach 48,3 mm na 39 mm, o grubości 12,5 mm, ważący 82 g,  model WV-59D E-1AVEF. Kosztował na rynku 480 zł, u nas do nabycia za 285 zł. Stalowa koperta, a także bransoleta, bezel, mineralne szkło są gwarancją rzetelnego produktu. Na białej tarczy bardzo czytelnie wyświetlany jest czas cyfrowy.

1

Ma napęd kwarcowy zasilany bateriami. Wyposażono go w wiele funkcji:

  • wieczny kalendarz
  • czas na świecie,
  • alarm,
  • wielojęzyczny wskaźnik dni,
  • stoper.

Informacje mogą być podświetlone. Kupujący otrzymuje dwuletnią gwarancję, a przesyłkę zakupu opłaca sprzedawca.

Sto złotych oszczędności

Elegancki damski zegarek  sportowy oznaczony symbolem LA680WEGA-1BER na rynku był oferowany za 330 zł, u nas o sto złotych taniej.   Ma wymiary prostokąta 33,5 mm na 28,6 mm. Ma grubość 8,60 mm, a waży 36 g. Produktowi bogaty wygląd nadaje stal w odcieniu złota, użyta do powstania koperty, bransolety, sprzączki, bezelu.

2

Za szkłem mineralnym, odpornym na pęknięcia, jest tarcza z ekranem LCD, z możliwością odczytania cyfrowego czasu. Jest to zegarek kwarcowy zasilany bateriami. Wyposażono go w takie funkcje jak możliwość bieżącego poznawania daty (dzień i rok), w wieczny kalendarz, alarm, podświetlenie, stoper. To chyba nawet najbardziej wymagającej kobiecie powinno wystarczyć. Dodajmy jeszcze, że ma dwuletnią gwarancję, podobnie jak inne zegarki Casio,  dostarczany jest w gustownym firmowym pudełeczku, a  my pokrywamy koszt przesyłki.

Wielofunkcyjny

Za 310 zł (cena rynkowa 480 zł) można u nas nabyć męski elegancki   zegarek. Jest to model DBC-611E-1EF. Ma prostokątny kształt o wymiarach 46,5 mm na 33,1 mm. Jego grubość 8,7 mm, a waga 48 g. Na jasnej tarczy odczytać można cyfrowy czas. I nie tylko.

3

Przyzwyczailiśmy się, że zegarki Casio na ogół są wyposażone w wiele funkcji, ten, przy tej cenie, bardzo się wyróżnia. Ma  wieczny kalendarz GMT, alarm, podświetlenie, przelicznik walut, wielojęzyczny wskaźnik dni, czas drzemki, pamięć telefonów do 25 wpisów, stoper. Otrzymać go można z dwuletnią gwarancją dołączoną do firmowego pudełka, a koszt przesyłki opłaci nadawca.