Lacoste w Seattle

Seattle to miasto, które kojarzy się głównie z kinowym hitem „Bezsenność w Seattle”. Jednakże od tegorocznych wakacji miasto to będzie się kojarzyło również z nową serią męskich zegarków Lacoste.

Lato to czas kolorowych i lekkich wzorów. Nowa seria zegarków Seattle idealnie wpasowuje się w tę stylistykę. Jakie są jej wyróżniki? Sprawdźmy:

  • seria składa się z czterech lekkich, kolorowych modeli,
  • tarcze wszystkich czterech zegarków mają cyfrę,
  • znaczniki czasu wykonane z materiału fluorescencyjnego,
  • tarcze trzech modeli są kolorystycznie dostosowane do silikonowych pasków
  • czwarty model posiada stalową bransoletę i kopertę, zaś jego tarcza jest w stylowym, granatowym kolorze,
  • każda tarcza wyposażona jest we wskazówki, datownik, logo firmy i charakterystycznego krokodyla.

W tej serii zegarków firma Lacoste postawiła na paski z lekkiego tworzywa sztucznego, które ciekawie się prezentują i świetnie pasują do casualowych stylizacji. Ich niewątpliwą zaletą jest stonowana kolorystyka i delikatne zdobienie w postaci tłoczenia z nazwą firmy. Dzięki temu, że napis nie jest silnie wyeksponowany sprawia wrażenie eleganckiego dodatku, a nie nachalnej reklamy.

image3xxl

Zegarki Lacoste Seattle poza lekkim designem posiadają również wszelkie cechy znane z innych modeli tej marki. Jak już wspomniano posiadają fluorescencyjne znaczniki, pozwalające odczytywać czas nawet po zmroku oraz datownik. Ponadto wszystkie cztery modele z tej serii charakteryzują się wodoszczelnością na poziomie 50 metrów. Tym samym nie trzeba się obawiać zmoczenia zegarka podczas wakacyjnej wizyty na plaży.