Symbolika bieli, wyraźnie kontrastowo wyróżniająca się wśród innych kolorów, jest wyjątkowo bogata i bardzo znana. Otoczenie, wydarzenia, obrzędy nasuwają nam z nią skojarzenia z odświętną czystością.

Biały strój –  bodajże od czasów rzymskich westalek –  to niewinność, do tego welon –  to dziewictwo.  W tę symbolikę bardzo interesująco  wpisują się zegarki Skagen. Kolekcja jest wielka, warto z niej wyróżnić choćby  kilka egzemplarzy.  Np. model SKW2013, elegancki damski zegarek za 659 zł. W niewielkim prostokącie o wymiarach 35 mm, grubości 7 mm umieszczono kwarcowy napęd zasilany bateriami, a pod mineralnym szkłem odpornym na zadrapania, pęknięcia na białej tarczy przesuwają się wskazówki godzin, minut i sekund, w okrągłym okienku ukazuje się data. Do tej bieli dochodzi jeszcze biała bransoleta ze skóry. Nabywca produkt otrzymuje na koszt nadawcy w białym pudełeczku z dwuletnią gwarancją.

Biel i polerowana stal

Z serii 2 Hand Quartz Women proponujemy bliżej  poznać model 812XSSXW. Jest to elegancki damski zegareczek oferowany za 649 zł. Jego średnica nie przekracza 24 mm, a grubość 6 mm.

3

Miły bibelocik na przegubie kobiecej ręki. Podstawowym materiałem w jego konstrukcji jest polerowana, szczotkowana stal, a więc z niej są koperta, bransoleta, sprzączka, bezel. Pod mineralnym szkłem odpornym  na zadrapania na białej tarczy dzięki napędowi kwarcowemu zasilanemu bateriami przesuwają się czarne wskazówki. Ten, jak i inne zegarki Skagen,  klient otrzymuje z opłaconą przez nadawcę przesyłką, do której dołączona jest dwuletnia gwarancja.

Biel z odcieniem złota

Bardzo efektowne okazało się połączenie bieli z odcieniem złota, czego dowodzi model 811SGXG, elegancki damski  prostokątny zegarek  o wymiarach 25 mm, grubości 5 mm.

2

Ze stali w odcieniu złota są: koperta, bransoleta, sprzączka, bezel. Pod mineralnym szkłem odpornym na zadrapania jest biała tarcza z arabskimi cyframi. Wyposażono  go w kwarcowy napęd zasilany bateriami. Jego posiadaczem można zostać wpłacając  829 zł. W krótkim terminie otrzyma go w białym pudełeczku, z dwuletnią gwarancją. Przesyłkę, podobnie jak inne zakupione u nas zegarki Skagen, opłaca nadawca.

Z białą skórą

Bransoleta z białej skóry  wyjątkowo dobrze harmonizuje z pozostałą bielą  eleganckiego damskiego zegarka oznaczonego symbolem 358XSSLWW z serii 2 Hand Quartz Women.

1

Za 460 zł można z kolekcji zegarki Skagen nabyć gustowny, wystylizowany produkt dobrze prezentujący się na kobiecym nadgarstku. Jest niewielki, ma średnicę 22 mm, grubość 5 mm. Niezawodność mechanizmu zapewnia napęd kwarcowy zasilany bateriami. Wodoszczelność 3 ATM jest chyba wystarczająca dla okoliczności, w jakich może znaleźć się jego właścicielka. Nasz sklep opłaca przesyłkę, dostarcza ją w ładnym firmowym pudełeczku, dołącza dwuletnią gwarancję.