Zbliża się maj, a to czas Pierwszych Komunii Świętych. Jest to bardzo szczególny dzień dla dzieci, ale również dla ich rodzin. Wszyscy pragną uczcić go, między innymi obdarowując głównego bohatera tego święta. Poniżej kilka najczęściej kupowanych upominków na Pierwszą Komunię.

Sprzęt elektroniczny

W dzisiejszym świecie niemal całe życie obraca się wokół urządzeń elektronicznych. Również dzieci coraz częściej korzystają z różnych narzędzi cyfrowych. Ponieważ wiele z nich nie jest tanich, stąd też często stają się prezentami z okazji Pierwszej Komunii. Wśród najczęściej wybieranych sprzętów są tablety, gry komputerowe, laptopy i telefony komórkowe. Wszystkie te sprzęty sprawiają ogromną radość obdarowywanym dzieciom.

 

Sprzęt sportowy

Niestety wraz z cyfryzacją naszego życia, wiele dzieci rezygnuje z zabaw na świeżym powietrzu na rzecz gier komputerowych, kontakt bezpośredni z kolegami zastępowany jest sms-ami lub rozmowami na czatach. Warto to zmienić, a najlepiej do tego nadaje się sportowy prezent. Wśród popularnych podarków są rowery, deskorolki, rolki czy piłki. Takie upominki ucieszą szczególnie dzieci lubiące przebywać na podwórku, ale mogą do sportu zachęcić również domatorów, którzy najbardziej lubią siedzieć przy komputerze.

 

Standardowe upominki

Jak można się spodziewać istnieje również lista „standardowych” upominków komunijnych. Przez lata dzieci obdarowywane były podobnymi podarunkami. Często kupowane są m.in. zegarki na prezent dla dziecka (polecamy http://www.czaszegarkow.pl/). Inne upominki to Pismo Święte, książki o tematyce religijnej czy dewocjonalia.

Pierwsza_Komunia_Swieta

Pierwsza Komunia Święta to bardzo szczególny dzień dla całej rodziny. Warto zrobić wszystko, by był to jeden z najpiękniejszych dni w życiu głównego bohatera.