Zegarek produkowany z myślą o młodym człowieku powinien mieć nowoczesny design a do tego dużo różnych funkcji i gadżetów. Wprawdzie nie zawsze te wszystkie cechy łącza się w jednym modelu, ale w naszym sklepie z pewnością znajdzie się kilka ciekawych zegarków, które przypadną do gustu młodym ludziom.

Prosty Citizen

Wybierając zegarek dla swojego nastolatka warto przejrzeć ofertę firmy Citizen. Wiele z modeli produkowanych przez tę firmę spełni wymagania młodych ludzi. Ciekawym przykładem może być model AU1065-07E. Jest to zegarek wykonany ze stali i cielęcej skóry. Najlepszą cechą tego modelu jest jego prostota. Nie ma tu żadnych ozdób, a na czarnej tarczy widać jedynie wskazówki i okienko z datą. Ten model zegarka przypadnie miłośnikom minimalizmu oraz wszystkim fascynatom czerni.

 

Niebieskie Casio

Dla osób lubiących nowoczesne kolory i sportowy styl doskonałym upominkiem będzie zegarek Casio LW-200-2AVEF . Zegarek ten łączy w sobie elegancję stali oraz miękkość tworzywa sztucznego. Dodatkowym atutem jest duża ilość funkcji takich jak wieczny kalendarz, alarm, podświetlenie czy stoper. Ten model zegarka Casio jest również wart uwagi ze względu na stosunkowo niską cenę.

 

Dla młodych elegantek – Armani

Ciekawym upominkiem dla młodych kobiet będzie zegarek Emporio Armani AX 6024 . Ten niebieski zegarek z nowoczesną gumową bransoletką doskonale prezentuje się podczas codziennego użytkowania. Poza świetnym wyglądem zegarek posiada doskonałej jakości mechanizm zasilany bateriami.

 

Jeśli żaden z wymienionych zegarków nie spełnia oczekiwań młodych członków Państwa rodziny zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i obejrzenia setek modeli zegarków z najwyższej półki, takich jak Omega. Z pewnością znajdzie się co najmniej jeden zegarek spełniający marzenia obdarowywanego.