Zegarek rozjaśniający

Coraz częściej jesteśmy świadkami znikania architektonicznej nijakości, szarości ulic, ubiorów. Rozjaśniamy otoczenie, wybierając cieplejsze barwy, przez co życiu nadajemy pogodniejszy ton.

Nie jest też obojętne, w jakim kolorze jest przedmiot na przegubie ręki. Wśród propozycji producenta zegarków Seiko coraz więcej tych o charakterze rozjaśniającym. Są więc zegarki z tarczami białymi (np. SNDV64P1), niebieskimi (SND193P), srebrnymi (SKA639P1). Na ręce to jasny punkt, z którym pogodniej kroczy się przez życie.

Na ręce pań

Za niewielką sumę (cena rynkowa 980 zł, u nas 689 zł) można nabyć elegancki zegarek Biały SXGP21P1.   Typowo damski, prostokątny o wymiarach 23,20 mm, grubości 6 mm. Koperta z polerowanej stali, szczotkowana, dekiel lity. Na białej tarczy rzymskie cyfry. Szkło jest mineralne, odporne na zadrapania. Napęd ma kwarcowy, zasilany bateriami. Niekoniecznie trzeba go zdejmować w zetknięciu z wodą, bo wytrzymuje 5ATM.

seiko-SXGP21P1_MED

Bardzo poręczne zatrzaskowe zapięcie metalowej sprzączki. Sprzedawca daje dwa lata gwarancji, zapewnia darmową przesyłkę. Jeszcze tańszy (cena rynkowa 1110 zł, u nas 619) jest zegarek damski oznaczony symbolem SUR815. To okrągły czasomierz, ze stalową polerowaną bransoletą w odcieniu złota. Ma średnicę 29 mm, grubość 8 mm, tarczę srebrną z cyframi rzymskimi, wskazówki o odcieniu złota. Paniom radzimy wziąć pod uwagę także biały zegarek SXDF55P2, z mocno kontrastującą bransoletą z czarnej skóry.

seiko-SXDF55P2_MED

Kształt ma okrągły, średnicę 26 mm, grubość 7 mm, kopertę z polerowanej stali, dekiel lity, pod szafirowym szkłem na białej tarczy poruszają się fosforyzujące wskazówki. Zegarek ten ma napęd kwarcowy, zasilany bateriami. Jego cena rynkowa 1450 zł, natomiast u nas: 719 zł. Warunki zakupu i gwarancji standardowe dla naszego sklepu oraz firmy Seiko, a więc dwa lata gwarancji i otrzymanie przesyłki bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów .

Na ręce panów

Wśród wielu propozycji zegarków rozjaśniających rękę mężczyzny jest oryginalny, wyróżniający się spośród innych: Seiko Czerwony SNKM95.

seiko-SNKM95_MED

Jego nazwa wzięła się z czerwonej tarczy, na której umieszczono świecące się cyfry arabskie z markerami. Ma bransoletę z niebieskiej tkaniny, z klamrą z trzpieniem stalowym. Koperta jest ze stali polerowanej. Jego średnica to 37 mm, grubość 10 mm, jest nakręcany automatycznie, o płynnym ruchu sekundnika. Ten oryginalny zegarek Seiko miał cenę rynkową 950 zł, obecnie można go nabyć u nas za 475 zł. Niewątpliwie jest to okazja dla odczuwających potrzebę wyróżniania się elegancją. Przesyłkę, opłaconą przez nas, odbiorca otrzymuje w ładnym firmowym pudełeczku wraz z dwuletnią gwarancją sprzedawcy.