Zegarki Armani w rankingu okazje.info.pl – kwiecień 2015

Zegarki popularnie nazywane modowymi, m.in. te sygnowane logo Armani, kojarzą się w głównej mierze z kobietami. Jak się jednak okazuje również męskie modele są dość popularne. Serwis internetowy okazje.info.pl systematycznie tworzy rankingi najpopularniejszych modeli zegarków sprzedawanych w ostatnim czasie. Również dla męskich zegarków od Armaniego powstała lista najpopularniejszych. Jakie zatem modele kupowali Polacy w kwietniu 2015 roku?

Na pierwszym miejscu na liście okazje info.pl znalazł się Emporio Armani AR5898 z 16,7 procentowym udziałem w sprzedaży (do wyliczeń branych jest pod uwagę 20 najpopularniejszych modeli z wybranej marki).

1

Podobny wynik osiągnął zegarek Emporio Armani AR1457.

2

Oba te modele już od pewnego czasu stabilnie zajmują swoje miejsca. AR5898 to zegarek o klasycznym wyglądzie, który doskonale sprawdzi się jako dodatek do eleganckiego stroju męskiego, zaś drugi ze wspomnianych modeli ma wygląd bardziej sportowy i doskonale będzie prezentował się w zestawie z wygodnym i luźnym strojem.

Na kolejnych miejscach w pierwszej piątce rankingu uplasowały się modele :

  • Emporio Armani AR0366,
  • Emporio Armani AR0399,
  • Emporio Armani AR1400.

Wszystkie trzy modele zaprojektowane są z myślą o mężczyznach ceniących sobie luźną elegancję. Doskonale sprawdzą się zarówno w zestawieniu z koszulą w kratę jak i z nowoczesną marynarką. Uniwersalny wygląd, marka i dobra jakość materiałów wykorzystanych do ich wykonania są z pewnością najważniejszymi cechami, które skłoniły klientów do ich zakupu.

Zegarki od Armaniego cieszą się już od wielu lat uznaniem w świecie modowym. Chętnie kupowane są przez mężczyzn ceniących sobie połączenie nowoczesności i elegancji. Nie dziwi, więc fakt, że pojawiają się długie rankingi modeli najchętniej kupowanych oraz tych mniej popularnych. Poza wyglądem warto wspomnieć także wspaniałą jakość prezentowaną przez zegarki Armani. Ceny wymienionych wyżej modeli plasują się na poziomie 600-1000 złotych, co niestety znacznie ogranicza ich powszechną dostępność.